Wpis z mikrobloga

Mirasy, stworzyłem serwis, w którym można obstawiać zakłady o wyniki meczów piłkarskich za #dogecoin i dla 100 mirków mam po 100D na start. Zasady są maksymalnie uproszczone a lista zakładów jest widoczna dla każdego co gwarantuje uczciwość całej zabawy.

Każdy kto zaloguje się poprzez "loguj z wykop.pl" automatycznie otrzymuje 100 doge bonusu (warunkiem jest konto na wypoku założone przed 15 stycznia).

Adres serwisu: http://dogescore.com/

Lista zrealizowanych bonusów: http://dogescore.com/wykopbonus/

Czekam na Wasze opinie i fajnie by było gdybyście odwdzięczyli się plusem jeżeli skorzystacie z bonusu :)

#pilkanozna #bukmacherka #startup

Rezerwuję tag #dogescore
  • 51
@Scorek: Zagrałem na Getafe, za jakiś czas kliknąłem odśwież i znowu mi puściło zakład. :/ Nie wiem czemu tak się stało. Chyba coś z linkami musisz mieć pogmatwane.
@hughmm: przecież przeglądarka zapytała Cię czy ma wysłać jeszcze raz formularz. Postaram się wprowadzić zabezpieczenie na takie pomyłkowe potwierdzenie. Na chwilę obecną nie mogę cofnąć Twojego zakładu.
@Mazowia: na screenie masz napisane: "Status: 0/unconfirmed" czyli przelew z jakiegoś powodu nie wyszedł jeszcze od Ciebie. Masz najnowszą wersję (1.4) portfela?
@nilfheimsan: nie używam dogeapi. Skompilowałem sobie ze źródeł daemona konsolowego dogecoind. Każdy użytkownik ma swój adres na stałe przypisany do konta. Do komunikacji używam JSON-RPC.

tia moze przez to ze sie synchronizuje


@Mazowia: Jeżeli masz niezsynchronizowany portfel to jest to powodem niewysłania.
@Scorek: Nie zapytała mnie. Nie musisz tego usuwać, bo to tylko 25 Doge, więc mi nie zależy, ale ktoś tak może się wrobić na większą kwotę więc warto temu zaradzić.
@hughmm: wprowadziłem poprawkę, teraz problem powinien być rozwiązany. Po złożeniu zakładu pojawia się informacja io jego przyjęciu i link do strony meczu. Wysłałem Ci mały bonus za pomoc :)
@nilfheimsan: 100 D to bonus, który dostałeś. Bonus można wypłacić po zrealizowaniu trzech zakładów (w ogóle trzech zakładów, niekoniecznie za coiny z bonusu).

Mam wykupiony serwer.
@nilfheimsan: System nie odróżnia coinów z bonusu od innych coinów. Po prostu masz w systemie 1299 D (1199D + 100D jako zakład na Barcelone) z czego 100D to potencjalny bonus i system pozwoli wypłacić całą kwotę dopiero po 3 zrealizowanych zakładach. Wygląda na to, że nie jest to do końca dobrze przemyślane ale rachunkowo wszystko się zgadza. Miało to być zabezpieczenie przed wpłacaniem na konto coinów tylko i wyłącznie po to,