Wpis z mikrobloga

Skoro nie jesteście onucami i ruskimi trollami to czemu tak intensywnie nie piszecie o zbrodni katyńskiej? Co wejdę na profil onucy, czy tam ruskiego trolla to ani złego słowa na temat rosji tam nie ma, tylko większość wpisów o Ukraińcach i wszystkiego co z nimi związane. Jak czytam wasze odklejki to mam wrażenie że według was to Ukraińcy zaatakowały rosję, a nie na odwrót. Jak was nie nazywać onucami i ruskimi trollami skoro na waszych profilach jest głównie narracja antyukraińska, a o kacapach ani złego słowa? Przecież wy nawet nie udajecie że jesteście neutralni.

#ukraina #rosja #wojna
  • 66
@fflou: przyznał się i przeprosił Jelcyn, obecna ruska władza ma zupełnie inną optykę. Byłeś tam może? Ja byłem w 2019, wtedy pod cmentarzem było małe muzeum którego zadaniem było tłumaczyć nieświadomym że "wciąż nie jest jasne kto mordował".
Pomijam już że pomnik katyński upamiętnia "4k polskich oficerów i 20k ludzi sowieckich, którzy ponieśli śmierć w niejasnych okolicznościach".

Wołyń był czystką etniczną organizowaną przez prawicową ukraińską bojówkę.
Katyń był zaplanowaną zbrodnią państwową.
@lIENll: Co wejdę na wykop to kolejny osobnik na czarną. Teraz to już zmasowany atak. Myślę, że to odgórny przykaz przed zbliżającymi się wyborami. Konfederacja od początku wojny wyrobiła sobie łatkę bycia prorosyjskimi, już się tego nie da cofnąć, sondaże poszły na dno i szanse na przekroczenie progu wyborczego są teraz w tym samym miejscu co rosyjski okręt wojenny moskwa. Jedyną szansą na zdobycie chociaż tego minimum pozwalającego zasiąść w sejmie