Wpis z mikrobloga

@cichooo: Mnie praktycznie wszystkie te nowe auta oślepiają, suvy szczególnie. Już nie wspominam o tych automatycznych długich, wystarcza jakieś drobne wzniesienia i ma się stroboskop za sobą. Aaa... Jeszcze ten cud natury jak doswiatlanie zakrętów, to się powinno nazywać oślepianie w zakrętach. Nie wiem kto się na to zgodził, jeszcze na prostej da się przeżyć, ale w zakrętach to naprawdę jest #!$%@?ące. Ja po prostu puszczam takich przed siebie, nie jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Hehehe115: zabija mi to kompletnie przyjemność z jazdy wieczorem i w nocy, co uwielbiam. Przecież to jest jakieś nieporozumienie. Jak to jest możliwe, że inne auta mają normalna, ciepła niejebiacą po oczach barwę światła, a to gówno wali dosłownie albo w oczy jak jedzie z naprzeciwka albo w lusterka jak jedzie z tyłu. #!$%@? jego mać, żeby to jedynie jasne było to okej, ale nawet te zwykłe turbo żarówki nie świecą
@cichooo: Te gówna to się powinno ściągnąć na akcję serwisową na koszt producenta który takie genialne rozwiązanie wymyślił i debila (zapewne przekupionego) który to zaakceptował na drogę. ~50% nowych SUV stanowi realne zagrożenie na drodze (im droższe tym gorzej). To nie może być tak że ktoś kto ma kasę może sobie kupić większe bezpieczeństwo na drodze kosztem innych uczestników ruchu (już sam typ pojazdu jakim jest SUV nagina pewne granice)