Wpis z mikrobloga

@cichooo: zgadzam się, sporo technologii automotive jest gównianych na starcie i faktycznie są dopracowywane latami. Dlatego ja się ani nie zamykam na nowinki, ale też nie ufam im bezgranicznie. Co do SUV - ja do tej pory też nie byłem zwolennikiem, ale od 4 miesięcy jeżdżę czymś powiedzmy takim (choć to bardziej crossover - zdj. niżej) i sobię chwalę.

Większy prześwit powoduje, że w razie czego da się po jakimś wertepie
Pobierz
źródło: comment_1669155865ts9XXWpk9q1bsQRaVH4iFT.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@larvaexotech: o i takie rozmowy sobie cenię, ale niestety już dziś odpadam, nic sensownego nie skleje. W każdym razie ciesze się, że się podoba i życzę szerokości. Mam nadzieje, że nie spotka cię nic co związane z niedawną afera(?) z KIA. Dobrej nocy kolego
@larvaexotech nikt nie pytał, wszyscy wiedzą. Cieszę się że mogles się pochwalić jakim jeździsz autkiem. Polecam tag atencyjnyrózowypasek.
Nie wiem w którym momencie utkales sobie w głowie że mówiłem że ta technologia jest zła. Mówiłem że tego typa światła często oślepia ja innych uzytkownikow drogi i prędzej mówiłem że wina są użytkownicy którzy ślepo polegają na technologi i nie patrzą czy ma to jakiś negatywny wydźwięk. No i najlepsze jeżeli sam nie