Wpis z mikrobloga

Jestem osobą zmagającą się z depresją i zaburzeniami lękowymi, poszedłem do psychiatry który przepisał mi bupriopion w dawce 150mg.Czy ktoś zażywający ten lek mógłby mi przybliżyć jego działanie oraz ewentualne skutki uboczne?Z góry dziękuję.
#psychiatria #leki #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@Siurak19cm: co prawda był dodany jako trzeci lek do mojego zestawu, ale po jego włączeniu baaaardzo mi się poprawiło, no na jakieś 6-8 miesięcy XD ale no ja mam specyficzną depresję i biorę mega mix różnych leków więc nie sugeruj się mocno. Myślę że powinien Ci pomóc, a co do skutków ubocznych to nie zauważyłam żadnych
  • Odpowiedz
@Siurak19cm: na depresję z apatią niby dobry bo powinien nakręcać, chociaż dla mnie trochę dziwne że wypisany przy zaburzeniach lękowych skoro pobudza/ nakręca a nie uspokaja, na mnie osobiście nie działał, no po prostu nie odczuwałem żadnego pobudzenia
  • Odpowiedz
@Siurak19cm: w skrócie tak:
*Większe poczucie czujności, energii, bardziej się chce coś robić, mniej jesteś zmęczony
*Na początku dużo nie czuć poprawy humoru, ale po 1-2tyg jest dużo lepszy
*Nie chce sie żreć, dokupować słodyczy w żabce czy coś, w sumie można wrócić o 20 z roboty i nie gniecie głód, spoko na redukcję mc
*Nie psuje orgazmu, nawet powiedziałbym że troche poprawia odczucia
*Na 300 jak wszedłem to już gorzej
  • Odpowiedz