Wpis z mikrobloga

Przychodzę z przyszłości, bo sam szukałem odpowiedzi na pytanie i znalazłem ten post. Zapisałem się do nich na kurs Narrative Writera i policzyli sobie 9500 zł XD
Kurs brzmi fajnie, ale kwota powala.
  • Odpowiedz
Również przychodzę z przyszłości, niestety zapisałem się na jeden z ich kursów. Zastrzeżeń bardzo dużo, największe to to, że niczego nie uczą te szkolenia (są skierowane nawet nie tyle do początkujących co mających pierwszą styczność z tematem w życiu). Prowadzący podsyła linki do filmików z jutuba (i to głównie na nich opiera się kurs), a negatywne komentarze (przynajmniej na instagramie) usuwają. Odradzam z całego serca, chyba, że ktoś chce wyrzucić pieniądze.
  • Odpowiedz
@horsetaur: właśnie kończę kurs Grafiki Skvot . Niestety oni usuwają złe opinie o swojej szkole . Dlatego postanowiłam zostawić to tutaj . Może ktoś znajdzie i zastanowi się dwa razy , czy warto wydać pieniądze na kurs u nich. Moim zdaniem nie warto . Mało konkretów , dużo bzdetów . Spore naciąganie , konsultanci przekonują cie , ze otrzymasz na tym kursie cuda wianki , powiedzą wszystko to co chcesz
  • Odpowiedz
Albo w międzyczasie poziom podskoczył, albo mocno zależy od wykładowcy, kogo zatrudniają do jakiego tematu.
Ja właśnie kończę Game Production i jestem mega zadowolone. Zajęcia pełne informacji, sensowne zadania dodatkowe które pomagają zrozumieć temat, wykładowca bardzo zaangażowany, ma dużo wiedzy do przekazania, zostaje po godzinach, w dodatku widać że osoba która aktywnie działa w branży a nie jak to czasem bywa osoba która uczy bo sama nie ma kariery. Dużo praktycznej wiedzy.
  • Odpowiedz
Cholera. A mnie zaskoczyli dzisiaj i tez sie zapisalam na kurs Projektowania Krajobrazu..podobno na koniec kursu daja jakis certyfikat po polsku i angielsku..czy jest tu ktos kto juz robil ten kurs.Cena 6000 pln ale do "srody" promocja..i "tylko" 5000 pln..Kurs od lipca do listopada..35 zajec online..Czytam te Wasze komentarze i jestem przerazona..w regulaminie pisze ze w ciagu 14 dni mozna odstapic od umowy..Doradzcie teraz co tu zrobic..jak z tego wybrnąć???
  • Odpowiedz
@zelluss: Nie rozumiem skąd te negatywne opinie, w moim, kursy Skvot są najlepsze jakie do tej pory zrobiłem.

Wyszedłem z wiedzą i chwalę, bo byłem na Projektancie wnętrz i potem na Dekoratorze. Podobno model jest ten sam na wszystkich kursach, na pewno był na tych dwóch.

Wykładowcy to topka polski i do tego jak nie było mnie kilka razy na zajęciach to mogłem sobie odtworzyć nagrania z live-ów i dopytać
  • Odpowiedz