Wpis z mikrobloga

Zaczynamy dzisiejsze typowanie w #mirkomundial! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pierwszy ogień idzie #mecz #anglia - #iran

Wołam użytkowników, którzy swoimi plusami zadeklarowali chęć wołania (tam też regulamin):
https://www.wykop.pl/wpis/68900803/mirki-i-mirabelki-i-wy-moderatorzy-i-admini-pomysl/
@Zi3L0nk4 @Joker_Face @nbkqly @nerfipro174 @mat9 @JohnyBlack007 @Bozee_daj @Blabala @Nast44 @Zamaloczasunalogin @Good-Bad @Pivip @Malborasek @PelikanJakity @PaniSmall @TimeyWimey @Kamiiiru @Bodziuchna @idol89 @bartoszEQ @karoszka @Kubot @LillXte @salcefrytki @Roger_Casement @ptt_ @Tupac_Shakur @Borysko_88 @GrubyGiecik @Remas90 @Aquamen @Slacky @GlenGlen12 @Mazur88 @M00P @CrazyHorse1849 @FantaZy @myk-myk-myk @magenciorek @mikjack @KubaSh @a_sram @BlackWarrior @fuKlanAdraHrepuS @odjatakpawlacz @eliot123

Chcesz do nich dołączyć i typować razem z nami? Zaplusuj ten wpis! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. @SzalonyOgorek @Dreddy_94 @animramra @durielv8 @idol89 - zaplusowaliście komentarz, w którym odpowiedziałem jednemu mirkowi, że nadal może dołączyć do zabawy, ale nie wiem, czy była to aprobata tego komcia czy również chęć wzięcia udziału we wspólnym typowaniu. Proszę więc Was o potwierdzenie w postaci plusa pod tym wpisem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam, że typować możecie do pierwszego gwizdka.
#mundial #pilkanozna
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zakład dodatkowy - sędzia doliczy łącznie (w obu połowach) przynajmniej 8 minut.

@plackojad: Pytanie czy chodzi o czas doliczony, który pokażą na tablicy czy faktyczną długość doliczonego (co do sekundy)?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plackojad: zaznaczyłem anglię!11 ( ͡º ͜ʖ͡º) nie zgub mnie przy podsumowaniu dnia czy coś ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i wołaj do typowania każdego meczu. Buk zapleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robinhuud Miałem nawet pomysł, że dam zakład na to, że uklękną i kibice ich wybuczą, ale to byłoby jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, więc zrezygnowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kurlapejter Spokojnie, nie zgubię ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mat9 Masz na myśli regularna ofertę bukmacherów?

@adriano30 Tak, zajrzyj na tag i podsumowanie dnia wczorajszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)