Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za gówniaka oglądałem Blair Witch Project. Film urywał się w momencie, kiedy ostatni z ocalałych trafia do chaty, prawdopodobnie tytułowej wiedźmy, i widzi swojego kompana, stojącego tyłem do ściany. Następnie kamera upada i słychać krzyk.

Oprócz zagrywki marketingowej, według której film był dokumentem, a zdarzenia faktycznie miały miejsce (aktorzy przez długi czas nie pojawiali się w innych produkcjach), poszła plotka, że istnieją taśmy, na których zarejestrowano ciąg dalszy wydarzeń w chacie wiedźmy z Blair

Wtedy internet dopiero raczkował i pamiętam, że były strony, które takie nagrania "sprzedawały" za kilkadziesiąt dolarów.

#film #gimbynieznajo #horror
biesy - Pamiętam jak za gówniaka oglądałem Blair Witch Project. Film urywał się w mom...

źródło: comment_16690287202qB0yVR3p8WYwzgCEEM0lL.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biesy: a jeszcze mniej osób pamięta że film był wyświetlany w polskich kinach na początku lat 2000, niebieski miał przyjemność być widzem i doskonale pamięta swoje osranie jak i innych widzów bo praktycznie nikt nie wiedział wtedy, że to fikcja.
  • Odpowiedz
@HelterSkelter88: @kyloe: @biesy: Też byłem na tym filmie w kinie. Tak jak mówicie, kiedyś nie było internetu, spojlerów i często szło się na film kompletnie nie wiedząc o czym jest. Ja miałem jeszcze fajniej, bo sposobem udawało mi się czasem wbić na nielegalu do kina za darmo. Minus był taki, że trzeba było się pojawić jakieś 15 minut po rozpoczęciu seansu, żeby nie zostać przyłapanym. Jakiż
  • Odpowiedz
@biesy: Byłem na tym filmie w kinie z moim najlepszym kumplem z osiedla. Byliśmy po wyjściu, jak to się wtedy mówiło "nieźle obsrani". Robił w owym czasie niesamowite wrażenie i to mimo, że od innego znajomego wiedzieliśmy, ze to "tylko film" i historia jest oczywiście zmyślona.
  • Odpowiedz
@biesy wiesz coś więcej o tym dodatkowym materiale? Szukałeś w necie czy ktoś tego nie ma? Ja widziałem 1 i 2 na kompie około 2005r. Też na początku nie wiedziałem co oglądam. A sam wtedy byłem w domu ()
Na dodatek rano jak szedłem to w parku była mgła i ani żywej duszy. Do teraz pamiętam te emocje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wiesz coś więcej o tym dodatkowym materiale? Szukałeś w necie czy ktoś tego nie ma?


@tentakijeden: myslę, że to ściema i scam był :). Plotka mówiła, że "rodzina dysponuje nagrnaiami"
  • Odpowiedz
@biesy: dopiero co przez wykop nabrałem ochotki na rewatch Psów, a tutaj kolega zapodaje Blair witch i kusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja oglądałem na canal+ czy innym HBO, jak tylko trafiło do kablówki. Pamiętam, że podczas seansu na chwilę padł prąd na całym osiedlu. Ale miałem srakę jako gnojek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biesy: To był produkt swoich czasów, można go dobrze wspominać, można doceniać za to co robił jak na tamte czasy, ale jak na dzisiejsze czasy to nic ciekawego - ani dobry horror, ani ciekawy film, a w konwencji found footage na pewno powstawały dużo lepsze filmy
  • Odpowiedz