Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MRoczny96: bo wykopki sobie uroiły, że trwa kluczowa dla wyniku wojny ofensywa ruskich trolli na portalu wykop.pl i tępią jakąkolwiek dyskusje i swoim polowaniem na czarownice wynoszą, na pierwszy plan wspomniane przez ciebie afery tak, że wszystko inne ginie w natłoku bezwartościowych wpisów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panzerfucker: zauważyłem, że większość wpisów z tych afer to wpisy powtarzające po raz setny punkt widzenia typowo ukrainofilski, wyzywający użytkowników o przeciwnym zdaniu itd. Śmiem zaryzykować, że gdyby nie to masowe tępienie to tematy takiego np. Nużyna byłyby ciekawostką, a nie ciągnącą się kilka dni aferą.
@MRoczny96: a zastanawiałem się, czemu ukryło mi wiadomość, a po prostu użyłeś tagu klucza... jeden błąd i wylecisz, tak działa obecnie wykop, nie wychylaj się zielonko, ale jeśli 96 to rocznik a nie IQ to zrozumiesz to szybko... i przegrywem nie zostajesz, przegrywem się stajesz na własne życzenie, bo nim chcesz być. Może zrozumiesz.
@firyt: Jest 3:40... myślałem o 69 pisząc 96. Dobra, pocisk mi nie wyszedł. Masz rację. Idę spać.
@MRoczny96: Wybacz opie, późna godzina. ʕʔ a tag ukraina lepiej śledzić niż się udzielać, bo szambo wylewa co chwila, miłej nocy życzę.
Kacapskie trolle chyba pracują z gnatami przystawionymi do głowy, żeby tylko zbudować podział między Polakami, a Ukraińcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@srogi_grzyb: Nie to, że UA nie daje im tematów do grzania. Bardzo dziwnie obserwuje się ich ruchy (afera z rakietą, teraz Melnyk), zupełnie bez sensu, w szczególności, że do niedawna mieli świetny PR i żadnych większych głupot nie robili. Tym bardziej dziwi ich arogancja w kontekście
@Stashqo: Nie są to najlepsze ruchy, ale ciężko postępować w pełni dyplomatycznie i racjonalnie, gdy twój sasiad terrorysta zbrodniarz wojenny #!$%@? rakietami w cywili i krytyczna infrastrukturę. Będziemy o tym myśleć, gdy rosja (specjalnie z małej, kacapskie ku***) upadnie.