Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: pytanie - dlaczego uważasz że jest to do czegokolwiek potrzebne?
Tego prawdopodobnie nie da się nosić bez spodni na tym bo to po prostu zjedzie w dół.
A same spodnie wystarcza jako ochrona termiczna.
@PurpleHaze: a to nie lepiej kupić sobie jakieś ledżinsy 3/4 czy tam inne za kolanko i na to krótkie gacie, w sensie, mniejsza szansa, ze będzie trzeba latać i poprawiać, chyba, ze maja silikonowe jakiś paski/kropki żeby się trzymały (myśl o czymś typu wykończenie pończochy samonośnej).
chyba, ze maja silikonowe jakiś paski/kropki żeby się trzymały


@mozgogrdyczka: @PurpleHaze:

Na pewno mają - ale kolarskie nogawki też mają a mi na przykład się zsuwają po jakimś czasie tak czy inaczej. Dopiero jak ów włoży końcówkę nogawek pod końcówkę spodenek to się trzymają.
Udo jest szersze niż kolano i tutaj cudów nie ma. Choć w sumie może są ;)
@mozgogrdyczka: @bibsz: naczy gwoli jasnosci. Ja mam wew slipy i na to krotkie panty, chcialem cos tego typou na kolana, zeby nie wychlodzic stawu za mocno.
W lydy, kostki nie jest mi zimno.
Legginsy 3/4 myslalem, ale jakos tak ciezko mi przestawic, no i w spodenkach mam juz ogarniety rozklad flaska, kluczy itd. Wiec potrzebuje kieszeni.

Zamowie tenz allegro pewnie i dam znac wtf.
@PurpleHaze: >

W lydy, kostki nie jest mi zimno.


ale to nie znaczy ze jak je schowasz pod spodniami to będzie za gorąco :)

no i w spodenkach mam juz ogarniety rozklad flaska, kluczy itd. Wiec potrzebuje kieszeni.


to jest argument bo faktycznie znaleźć gacie które mają pasujące do preferencji i potrzeb kieszenie to nie taka prosta sprawa…