Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem tego całego move i nie mam zamiaru jak będą następne gale, ale jakby włodarze byli mądrzy to by zrobili jakieś ogólnokrajowe turnieje, "zwykli" ludzie mogliby zrobić drużyny i kilka zwycięskich drużyn zabrałoby na którejś gali. Jeśli ma to być promocja sportu to widzę to tylko w takiej formie. Takie robienie turniejów dla patocelebrytów czy innych influenserow wiele wspólnego ze sportem nie mają, pozatym że gwiazdki mają kolejną okazję do pokazania się i zarobienia hajsu
#movefederation
  • 5
@kajzer95: serio są osoby, które tak myślą? Przecież za takimi wydarzeniami stoją ludzie, którzy chcą zarobić(w sumie na tym to polega). I już widzę Twój pomysł. Przecież oni musieli by dołożyc mnóstwo pieniędzy do tego. Jak jesteś taki chojny, to trzymać im pomysł, że za wszelkie straty zapłacisz to nocy się zgodzą. I co by nie mówić, nawet ten sposób w pewnym sensie dodatkowo wypromuje w ludziach chęć aktywności. Sztuki walki
@jakub99: ja nie mówię że to ma być transmitowane, mogą zrobić jeden miniturniej na przykład w Warszawie, gdzie chętne drużyny płacą jakieś wpisowe, sponsorzy na pewno by się znaleźli. Zwycięska drużyna czy drużyny zagraja na wielkim finale w turnieju z "gwiazdami". Jak chcą promować ta swoją dyscyplinę to tylko w taki sposób, już nie mówiąc o sporcie ogólnie.
@ArQsa: pozatym dla takiego stanoskiego który to niby promuje to organizacja czy nawet zareklamowanie takiego turnieju i znalezienie sponsorów to żaden problem. Tylko oczywiście musza chcieć, a nie że cała idea tego promowania sportu to w rzeczywistości promowanie kolegów influenserow którzy mają parcie na szkło.
@kajzer95: jakby się opłaciło to by to zrobili. Myślisz, że oni robią to by promować influencerow? Oni ich biorą dlatego, że przynoszą zysk. Influ w MMA dostają więcej niż profesjonalni zawodnicy na zawodowych galach. Nie widzisz powiązania? Ludzie oglądają to dla całej otoczki. Już widzę, jak jakieś randomy z ulicy zaciekawiają tłumy, w tym wykopków.. proszę Cię. Na pewno stanowski by tak samo chętnie promował takie "widowisko". No ale skoro uważasz,