Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: ja się jej nie dziwię, jeśli zobaczyła w TV jak to wszystko wyglądało, potem się naczytała i psycha sitting...ewentualnie wyszła z założenia że się jej to nie opłaca i olała temat finału.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: ale chodzi o ten wywiad co Wentyl udzielił, że Magda miala się z nim i swoim chłopakiem spotkać w restauracji żeby Wentyl oddał jej rzeczy (jakieś ubrania które zapakowała do jego walizki), Wentyl zarezerwował stolik i czekał, po czym mu napisała żeby sam sobie zjadł i przywiózł jej te rzeczy xD
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: @Lolek1011: a mnie tak przyszło do głowy, że jak Magda odpadła to miała dostęp do internetu i sprawdziła, że Grzesiek to żaden kozak , a zwykły leszcz i dlatego później się od niego odcinała (oczywiście zakładając, że w hotelu nasciemniaj jej o swoich znajomościach i możliwościach)
  • Odpowiedz
@DailyPunch: ja myślę, że alko i emocjonalny haj się skończyły, trochę przetrzeźwiała i przemyślała: chodź do tatusia, gniecenie tyłka, lizanie piersi przy innych, dżdżownicę, seks przed kamerami, takie tam
  • Odpowiedz