Wpis z mikrobloga

@corryand: po co ci jakakolwiek wypowiedź jak wszystko co mówią jest kłamstwem - są siebie warci - oboje zawinęli gówienko w sreberko i sprzedają jako luksusowy cukierek biedocie intelektualnej na IG/FB. Ja wykop traktuję jako fajną odskocznię, gdzie ludzie potrafią być konstruktywnie krytyczni lub żartobliwi, a nie naiwni jak Grażyny na FB. Ventyl i Magda nie nie mieli problemu aby oszukiwać obserwujących/widzów - patrz pokaz fałszu i hipokryzji w Hulakuli, patrz
w historii wszystkich edycji HP nie było większej kurtyzany od Ventyla


@kipman1: This!
Ludzie wierzący, że atencjusze z social mediów sprzedają im prawdziwe życie, są naiwni. To gra, tworzenie alternatywnej rzeczywistości dla korzyści materialnych i pompowania ego. Wentyl buja się w środowisku pseudo gwiazd z różnych reality i sukcesem jest dla niego dopełznięcie (w asyście produkcji) do finału u boku laski, która nie umiała ukryć, że nim gardzi.
O Magdzie dużo
@heheszka2: zgadzam się ale w moim cytacie pominęłaś najważniejsze słowo bo inny był trochę zamysł - "medialnie w historii wszystkich edycji HP nie było większej kurtyzany od Ventyla".
Kwestie w realu mnie nie interesują, widzę jakiś obrazek medialny np poprzez IG i to oceniam. Magda podobnie jak Ventyl żeruje na naiwności obserwujących, ale przy Ventylu w tej kwestii jest maleńkim graczem bo głównie siedzi cicho i zbiera follow, a Ventyl nie
@kocanka: no wiesz co fakt Grześ odstawiał szopki którymi mnie chwilami total wkurzał,
ale ta lambadziara akurat jest ostatnią osobą która ma prawo oceniać innych w tym jego, i tak go potraktować
skoro on ją tak wkurzał i miała mu to za złe mogła szczerze mu to powiedzieć jak i spadać na chatę
dla mnie ona przebiła wredotą i dwulicowością Wentyla o całą głowę,
typowa rutyniara blachara
@kocanka: on mial szczere uczucia i to widac bylo ewidetnie a grac musial by sie utrzymac bo tak jak mowil nie mial kasy i ta wygrana byla mu bardzo potrzebna i tez by wspomoc swoja mame. Chyba logiczne, ze jak idziesz do programu, ktory polega na tym by grac i wygrac kase to grasz. Zwlaszcza, ze ta mala blondynka i Gabi mocno nadinterpretowaly to co im gadal i zrobily afere z
@Amikamamy: oj tak, w pelni sie zgadzam. To ze Grzes teraz robi wszystko by jeszcze wzbudzal zainteresowanie to jest zrozumiale ale tez troche w tym przesadza pod wzgledem tej pandory extra gdzie jeszcze chcial jakis naiwniakow nabrac ze moze oni probuja wrocic do siebie xddd Jakby zaczal kanal na yt, czy cokolwiek dzialac w necie i zaciekawiax ludzi tak jak umial rozkrecic hotel to byloby wszystko ok. Ale nawet jak robi
@corryand: jak chcial wspomoc mame bo im brakuje kasy to na saksy do raichu #!$%@?ć i uczciwa pracą zarobic. Kolejna ckliwa historia, zeby wzbudzic litosc. Ja tego nie kupuje, robi to dla siebie dla fejmu, zeby zarobic ale sie nie orobic
@BaBo: nie wiem, nie znamy go na tyle by zakladac, ze chce latwa slawe i kase zdobyc. Pracujac na etacie ciezko utrzymywac i siebie i rodzicow. A nie wszyscy chca zostawic swoje rodziny w PL czy tez pracowac jako sila robotnicza dla Niemcow xd