Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#wspinaczka
ktoś z Krakowa na linę? Przeprowadziłem się Wrocławia i szukam stałego partnera/ki. Próbowałem już na FB grupach, ale odzew bez szału. Drogi do VI.2 w skale, na ścianie pewnie mniej xD. W ogóle dochodzę do wniosku że Wrocław pod względem ilości ścian i jakości mocno odjechał pozostałym miastom.
  • 8
@bywaj: a gdzie teraz we wro największy wypas? W sensie syte balderkii, dobre chwyty, quality content?
Dawno nie byłem, ten flow kusi. Na groto mi się bardzo podobało, kilka razy już byłem i za każdym razem się jaralem jak dziecko :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skethoo: jeśli chodzi o baldy to dużo tego jest. Teraz chłopaki otworzyli flow, gdzie masz dużo nietypowych chwytów sprowadzanych prosto z USA. plus kilter board, chyba jedyny we Wrocławiu. Dodatkowo fabryczna boulder, groto, lokol32, zerwa, gdzie też są baldy. Jest w czym wybierać.
@skethoo: Polecam boulder na fabrycznej, tam jestem najczęściej i zabawa jest przednia, ale nie powiem, flow wysuwa się u mnie pomału na prowadzenie. Czekam aż zaczną honorować multisporta.