Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pollyanna: co 2-3 dni myję bo to jednak mega uciążliwe przy długich włosach. Też właśnie się bałam, że szybko się będzie wypłukiwał ale z jakiegoś cudownego powodu bardzo długo się kolor utrzymuje chociaż bardzo zmienia się odcień :) wysyłam Ci zdjęcie po poprzednim malowaniu i to jak ten kolor po półtora miesiąca wyglądał :)
Sylwunia - @pollyanna: co 2-3 dni myję bo to jednak mega uciążliwe przy długich włosa...

źródło: comment_1668891263YoSdXnlDfyJRP5plV67yra.jpg

Pobierz
skupia się głównie na oskarkach 190 cm i tępych p0lkach, które na nich lecą.


@Sylwunia: myślę że jest w tym sporo racji, mnóstwo tam spamu, ja filtruję to.

ale i nie zamierzam przyklaskiwać temu co tam jest napisane.


@Sylwunia: sporo z tego tam to nieprofesjonalne zachowanie, przez co o tym poglądzie na życie nie mieliby chęci zapoznać się inne osoby
Podsyłam blackpill 101:
https://www.wykop.pl/wpis/56873463/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/
https://www.wykop.pl/wpis/47791765/co-to-jest-blackpill-blackpill-101-prawda-i-falsz-/

Tak, napisałam, że geny są
Sorry mirabelko ale toksyczność to z Ciebie płynie, od początku kpisz z blackpill, ale go nie znasz. No i co na ten argument powiesz.


@interpenetrate: Powiem, że to śmieszne, że w rozmowie na temat tagu, pod którym można przeczytać głównie o "p0lkach", o tym, że kobiety są głupie, puszczalskie, lecą tylko na pieniądze, gardzą mężczyznami, którzy nie są przystojni itp., zarzucasz mi toksyczność xD Ciekawe, czy broniłbyś tego tagu i ludzi
@Sylwunia: To może inaczej

Blackpillowcy zakładają, że świat jest z góry przegrany jak nie dostaniesz najlepszych genów, co dla mnie jest bez sensu.


Zgadzam się z tym. Świat nie jest przegrany gdy nie masz najlepszych genów. Można wtedy jeszcze być szczęśliwym. Obejmuje to terminologia #whitepill za którą mocno stoję i staram się merytoryczną dyskusją promować i zachęcać ludzi do zapoznania się. Jeżeli kogoś szanse na rynku matrymonialnym są niskie - nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nie_tutaj: a no słyszałam o tym ale nie lubię dłubać przy moich włosach więcej niż jest to konieczne, kolor bardzo długo się utrzymuje i gdyby nie odrosty to mogłabym rzedziej malować no i mam wystarczająco grube :) dodatkowo się boję czy farba nadal by się tak dobrze trzymała po hennie