Wpis z mikrobloga

@lkg1: @rineo: @przemyslany_nick: @lennyface: @Pan_Frustrat: @SirPsychoSexy: Po publikacji rineo, na którą nie było żadnej sensownej odpowiedzi, to pierwszy głos, który powiedzmy, że coś tam podważa. Rineo zrobił dobrą robotę i muszę się z tym zgodzić. Natomiast trochę też racji moim zdaniem ma kurka, bo przecież w oświadczeniu różne rzeczy mogą być napisane a jak jest na prawdę to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Walec: Masz rację, nikt nie neguje tego, że "może" coś być źle. Po prostu nie ma dowodu na to, że jest, więc oskarżanie "bo tak" jest niepoważne. W taki sposób to mogą mówić dzieci, każdy z nas argumentował "bo tak", "bo nie". :) Na dzisiaj, to jest 16.01.2014, dokumenty nie wykazują żadnych oczywistych niejasności, nie ma jak na podstawie tych rozliczeń o coś wiarygodnie oskarżyć WOŚP czy pana Owsiaka osobiście.
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: pełna zgoda. Dlatego nie osądzam, bo nie czuję się władny. Wiesz, jest teraz pocisk na prawicę, bo jedzie po WOŚP a nie ma dowodów. Ja może wkleiłem filmik na mikro, który zaraz zanegował rineo i jestem mu wdzięczny, bo inaczej bym to powtarzał. Dlatego cenię sobie wypok ale tam gdzie są argumenty, u rineo były z tym, że pozostaje kwestia jeszcze tego kurki - zobaczymy w sądzie - bardzo
  • Odpowiedz
@Walec: Kurka, jak na razie, gra na emocjach. Pisze wielkie słowa, ale, jak zwykle w tej sprawie, pokazuje pewien rodzaj mentalności, czyli "wiem, ale nie powiem". Problem w tym, że Kurka nie do końca kłamie. Nie w każdym zarzucie. Kurka po prostu manipuluje, wprowadza w błąd czytelników, którzy potem piszą mu pochwalne komentarze pod owym artykułem, sami nie zaglądając do dokumentów. Obawiam się, że sprawa z 4.02 będzie za bardzo
  • Odpowiedz
@Walec: To co napisał @SirPsychoSexy: plus fakt że sprawozdania finansowe są dokumentami prawnymi pod kótrymi podpisują się konkretne osoby i które są weryfikowane przez kolejne konkretne osoby pracujące w odpowiednich instytucjach. Cytując samego @rineo "Warto tu dodać, że sprawozdania finansowe fundacji nie są byle plikami do których można wrzucić wszystko: są one weryfikowane przez MSWiA (rozliczenie finałów) oraz MPiPS (sprawozdania finansowe fundacji), fundacja podlega też ścisłej kontroli
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: W komentarzach pod artykułami kurka już się zaczyna nakręcać paranoja ze skorumpowanymi politykami, mediami i sądami oraz wieszczenie że pod jego domem mogą zacząć pojawiać się wynajęci "kolesie"... Także teges... Wszystko tak jak można by się spodziewać...
  • Odpowiedz
@Pan_Frustrat: w komentarzach u kurki już pojawiają się zastrzeżenia, że może faktycznie ta tabelka jest nieco nie taka, że może nie uda jej się obronić, że sądy są sprzedane itd.:

Mam powazne obawy dotyczace wiary w nieomylne i "sprawiedliwe" wyroki naszych sadow.


Jezeli MatkoKurko pokladasz nadzieje w sadach - to delikatnie mowiac przejawiasz daleko posunieta naiwnosc, o ktora nie chcialbym Cie ani przez chwile
  • Odpowiedz
@rineo: "Jakakolwiek wygrana Owsiaka bez okazania żelanych wiarygodnych kwitów będzie dla mnie jedynie wygraną systemu, ale nie przegraną MK." Kolejny który nie kuma że to kurek musi udowodnić domniemane machlojki a nie Owsiak ich brak...Typowe "Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie." :D
  • Odpowiedz