Wpis z mikrobloga

W obliczu tego co zrobili urkaińcy na rosyjskich jeńcach jeżeli faktycznie do tego doszło to jak najbardziej trzeba to nazwać zbrodnia, to musze wam powiedzieć że wcoorwiają mnie ułomki wykopowe które robią z ukiraińców nieskazitelnych wręcz połbogów, którym nic nie można zarzucić a z ruskich najgorsze zło jakie istnieje na świecie.
no jak dzieci po prostu jak dzieci... mam nadzieje że wiecie że świat nie dzieli się na nieskazitelne dobro i złe zło życie to nie kreskówka dałny xD
#ukraina
  • 19
@nihilnovisubsole: w końcu ktoś mądry w zalewie tych paranoików otóż to przecież jak ruscy zaczną pokazywać swoim żołnierzom co robią z nimi urkaińcy to tylko wzmocni to ruskie morale i ci będą woleli zdychać aniżeli się poddawać
jak widać ukraińcy nie umieją intu zniechęcanie wroga do walki
@Micro-Jet: no nie wiem przecież tam jasno widać że poddało się w #!$%@? ludzi a ukraińcy ich później #!$%@? i tak bo jeden sie nie poddał xD
raczej to sprawi ze ruski sobie pomyslą że nie warto się poddawać bo i tak będą ich mordować
@gutman: kto normalny publikuje wywiady, w których typ dokładnie opowiada jak dezerteruje z grupy Wagnera i później go wymienia. Pytania nie skomentuję, wszędzie widzicie onuce. Zależy mi na zwycięstwie Ukraińców, takie wtopy im nie pomagają
@Micro-Jet: grupka leżała na ziemi i to widać i jakiś jeden nie wiadomo skąd się pojawił i strzelał więc ukry powinni #!$%@?ć strzelającego a nie tych co leżeli to chyba nie jest jakaś inżynieria nomen omen rakietowa by tego nie ogarnąć
jakby ruscy byli na miejscu ukraińców a ukry na miejscy ruskich to by cały tag był #!$%@? wpisami o ruskie zbrodni xD
jakby ruscy byli na miejscu ukraińców a ukry na miejscy ruskich to by cały tag był #!$%@? wpisami o ruskie zbrodni xD


@kondziu96: nie wątpię. Wytknąłem zbrodnię wojenną Ukrainy przy korzystaniu z false flagów w swojej amunicji krążącej i zostałem zjechany. Tutaj jednak zbrodni dokonał rusek - i śmierć kolegów spada na jego.