Wpis z mikrobloga

Generała Skrzypczaka również nie przekonują oficjalne pogłoski o rakiecie obrony przeciwlotniczej, która miała spaść na Przewodów ¯\_(ツ)_/¯
Bartosiak wprost twierdzi, że to były rosyjskie rakiety.

I o ile Bartosiak może sobie mówić co chce (no bo jednak jest cywilem, choć bardzo opiniotwórczym) to już generał... niekoniecznie.

Wrzucam, żeby niektórym się nie wydawało, że to tylko głupie wykopki mają czelność mieć wątpliwości :)

#ukraina #wojna #rosja
Thorrand - Generała Skrzypczaka również nie przekonują oficjalne pogłoski o rakiecie ...
  • 42
śmierć dwóch cywili w jakiejś wsi na przygranicznym terytorium, nie jest dla nich wystarczającym asumptem do ostrej odpowiedzi.


@Makavlani: uhhh nie mogę się powstrzymać

a gdyby to były 2 julki studiujące europeistykę na laborkach terenowych?

Aż mi żal tych gości, "ich życie to kwestia biologiczna, naturalna"
@Thorrand: co ten Skrzypczak, wypłatę w hrywnach dostaje za propagandę? Chce Polskę w wojnę wciągnąć? Joe Bidena nie słyszał że trzeba zamknąć mordę bo NATO nie ma jaj na odpowiedź? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@loginnawykoppl:

Hehe, zmierzam do tego, że należy sobie zadać takie oto pytanie: Czy generał Skrzypczak się nie zna? A może zwariował?

W takim razie czy gdy był w aktywnej służbie, to wtedy też się nie znał? A może wtedy już mu odbiło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz widzisz różnicę między generałem a Bartosiakiem? :)
@Phallusimpudicus: To mogłeś się jednak powstrzymać, bo opacznie zrozumiałeś mój komentarz. Nie ma znaczenia z punktu widzenia wciągnięcia Sojuszu w konflikt globalny czy to były dwie julki czy dwóch Bogdanów. Po prostu nikt nie będzie ryzykować tak dużym konfliktem z powodu najprawdopodobniej błędnej trajektorii rakiety, stąd wyciszanie tej sprawy.
W takim razie czy gdy był w aktywnej służbie, to wtedy też się nie znał? A może wtedy już mu odbiło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Thorrand: Zdecydowanie miał swoje problemy, które przelewał na nasz przemysł zbrojeniowy. Właśnie dlatego polska broń ma takie opóźnienia na każdym gównie.

Borsuk najlepszym przykładem. Skrzypczak to by chciał Bradleya, ale takiego co pływa, a najlepiej to również lata. Przez to w tym
@Thorrand możemy se gdybać ale mogło być tak że ruską rakietę goniła ukraińska rakieta OPL. Świadkowie przecież mówili o 2 rakietach a nie o jednej ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thorrand: ten "generał" co roku #!$%@?ł w onetach, wp i innych, że Warszawa może być zajeta w 3 dni. Jak bardzo musi to wpływać na opinię obywateli o wojsku, a i samych żołnierzy.. już nie wspominając o tym jak ten dureń zachował się podczas przerzutu imigrantów przez Białoruś do Polski. Dziwne, że wszyszy o tym zapomnieli...
@prawo:

Wiesz – ja nie śledzę jego kariery, nie jestem jego fanem. Z jego osobą pierwszy raz zetknąłem się właściwie podczas tej wojny. Jego analizy nie były wcale takie złe – porównaj je sobie choćby z Wolskim... Bartosiakiem :)

Fakt faktem – to generał. Jakieś pojęcie mieć musi. I jak już wspomniałem wcześniej, chciałem tylko pokazać Mireczkom, że to nie tylko GŁUPIE WYKOPKI mają czelność mieć wątpliwości, ale ludzie z jakimś
@prawo

ten "generał" co roku #!$%@?ł w onetach, wp i innych, że Warszawa może być zajeta w 3 dni.

A czemu uważasz że nie mogłaby być zajęta w 3 dni? Między Białorusią/Kaliningradem a Warszawa nie ma żadnego dużego miasta ani żadnej przeszkody terenowej. O braku jakiejkolwiek obrony przeciwlotniczej nie wspominając. Przy potencjale Polski i Rosji sprzed wojny na Ukrainie to zajęcie Warszawy w 3 dni było jak najbardziej do zrobienia. Dla ruskich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pss8888:
https://www.wykop.pl/wpis/61603783

weź poczytaj, jeszcze sprzed wojny. Pisali w komentarzach, że jestem odrealniony, tam jest poruszony ten wątek. Odpisz tu, albo tam. Tak btw. Skrzypczak wystosował apel do żołnierzy by odmawiali wykonywania rozkazów z wiązku z niepokojami na granicy polsko-białoruskiej. Jeszcze wygogluj "skrzypczak 3 dni warszawa" to masz co roku news w wyżej wymienionych portalach.