Wpis z mikrobloga

wczoraj na szybko sprawdziłem, to najtańszy bilet w dwie strony 4000 zł. Namioty ponoć 1000 zł za noc. Posiedz tydzień, pójdź na trzy mecze, coś zjedz, stuknie w tydzień z 20000 zł xD


@cienki137: co dla jankesa, nie jest dużym wydatkiem, a dla polaka too co innego, polak to nawet takich pieniędzy nie jest w stanie powąchać
  • Odpowiedz
@alteron: Kilka milionów przy ewentualnym oddaniu 75 mln + karach jakimi może być obwarowana umowa brzmi naprawdę ciekawie. Jeszcze ciekawie by było, gdyby kilka zespołów pokazało że to jednak biznes a nie futbol, spakowało manatki i powiedziało nara bojkotując cały ten mundial.
  • Odpowiedz
tak się konczy organizowanie mistrzostw w zamordystycznym kraju ¯_(ツ)_/¯


@gardzenarodowcami: Wielkie mi mecyje! Teraz wyjdzie, kto naprawdę pojechał tam oglądać mecze, a kto tylko się #!$%@?ć i podrzeć mordę po pijaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: W sensie proszę mi wytłumaczyć, bo nie ogarniam plus z pominięciem że to zawody na stadionie wybudowanym kosztem pracowników. Otóż moje pytanie brzmi w sposób następujący, fani tam jadą dla piłki czy dla piwa? Bo reakcje widzę jakby jechali na to drugie.
  • Odpowiedz