Wpis z mikrobloga

Czemu wentyl tak płacze, robi z siebie ofiarę? Dojrzałość emocjonalna na poziomie gimnazjum. Odpowiedz jest prosta. Wentyl tak mówi, płacze itp. żeby mieć podkładkę pod rzut kula. Rzuci kula i będzie argumentował to, bo: czułem się jak narzędzie, ona mnie zraniła - gracz od pierwszego odcinka.
BTW, widzieliście mine Magdy jak Grześ mówił, że już dziś płakał? Ona miała ewidentna bekę xD
Z drugiej strony Magda też rzuci kulą, więc jak ta para będzie na ścieżce lojalność to może być ciekawe. Może pójdą dwie kula na pierwszym kroku? XD
Monia i Miki? Tam to czysta gra, też może być rzut kula. Prędzej od Moniki niż od Mikiego.
#hotelparadise
  • 6
@Jim18: obejrzalam wczoraj jeszcze raz, żeby wyłapać, co nie bylo zauważone w emocjach pandorowych :)
I dokladnie to samo stwierdzilam :))))
Mówię do Wentyla: "Co ty, chlopie, tak się mazgaisz? Chcesz, żeby kobiety Cię żałowały? Że miłość stracona? To po kiego grzybka te rury byly? Dziewczyna ma Cię dość, miej trochę honoru i... aaaa, to Ty taki frędzel jesteś, rzut kulą się marzy!". I dalej w tym stylu. No wiem, spóźniony