Wpis z mikrobloga

Dziś pierwszy raz wystawiłem ogłoszenie na olx.
Stwierdziłem, że sprzedam swoje ps4 bo i tak zbiera kurz.Wystawiłem o 50 zł taniej od najniższej oferty i zaznaczyłem, że nie negocjuję oraz tylko odbiór osobisty.
I teraz mam pierdyliard pytań typu "jaka cena?" lub "czy jest możliwa wysyłka?"
Ja #!$%@? xD Czy Ci ludzie mają gwoździa w mózgu?
Chyba najniższa możliwa oferta za taki zestaw, a i tak będą próbowali wysępić kilka zł.
Co za podludzie...

#olx #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 42
@nocne_zwidy: hehehe witam w klubie, kiedyś wystawiłem telefon za 2 zł, bo od tej kwoty jest wysyłka. Po chwili dostaje pytanie czy negocjuje cenę

Wczoraj sprzedałem ekspres do kawy, milion pytań czy sprzedam za polowe wartości. Wczoraj to nawet aby nakręcić film i wysłać. Napisane jak u Ciebie odbiór osobisty aby móc sprawdźic jak działa.
Na szczęście trafił się jeden normalny i kupil
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@nocne_zwidy: Polskie Janusze uwielbiają się targować jakby wciąż nie wrócili z wakacji z Egiptu. Dlatego ja zawsze wystawiam za więcej niż chcę I czekam ile "obniżki" zaproponuje dany dzban by cieszyć się ze swojego sprytu i zaradności.

Najgorsi to jednak ci co widząc "do negocjacji" piszą "to ile pan opuści?". Dzbany nawet nie wiedzą co oznacza negocjacja i jak wygląda.
@nocne_zwidy to, że wisi ogłoszenie z taką ceną, to nie znaczy, że jest tyle warte, wręcz przeciwnie, nie jest tyle warte skoro ogłoszenie wisi

Może standardowo chodzi z 200 zł taniej, ale takie ogłoszenia szybko znikają dlatego ludzie pytają
@nocne_zwidy: Podstawowa zasada sprzedaży czegokolwiek na OLX to podanie ceny wyższej niż chcesz tak naprawdę dostać, bo każdy chce się targować, a w taki sposób możliwe że dostaniesz nawet więcej niż pierwotnie chciałeś, a kupujący też będzie szczęśliwy ze udało mu się coś utargować.

Jak sprzedaję jakąś elektronikę to zawsze na OLX właśnie i zawsze wszystko sprawnie szło. Jak jakieś wiadomości że dają 50% to ignoruję. No i też nie podaję