Wpis z mikrobloga

Godzina lotu F-16 przed inflacją to 9500 dolarów czyli około 45.000zł.

Ludzie nie mają co jeść, czym ogrzać, na leki. Ale szopkę trzeba odwalić, żeby kilkunastu chłopaków zarabiających miliony złotych miesięcznie mieli atrakcję.

K*rwa mać to więcej pożytku da pokaz wozów strażackich na festynie, który kosztuje 500zł i tłumy dzieciaków mają radość aaaaale nie, trzeba lalusi z żelem na włosach i plecakach luis vuitton za 50k pln każdy zrobić atrakcję za oknem

WSTYD, teraz ic eskortują F16 a za tydzień będą ich widłami gonić

#bekazpisu #wojna #ukraina #heheszki
JanParowka - Godzina lotu F-16 przed inflacją to 9500 dolarów czyli około 45.000zł.
...

źródło: comment_1668705035WeBHkNHjLXaOTcRyn9k4i1.jpg

Pobierz
  • 48
@JanParowka: przecież to pod wiadomości jest robione. Teraz zaraz po złym Tusku i całej opozycji będzie płynne przejście do igrzysk, jak to naród, nawet gdyby miał przy świeczkach siedzieć, kibicuje z flagami biało-czerwonymi. Pewnie duda czy inny morawiecki nawet na trybunach się pojawi. Co tam, że Katar gdzie podstawowych praw człowieka się nie przestrzega. Co tam, że u nas wszystko się wali. Prawdziwy patriota zaciśnie zęby i włączy tvpis.
biorąc pod uwagę ogrom bezsensownych wydatków rządów Zjednoczonej Prawicy, 45 tysięcy jest jak kropla w morzu potrzeb ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@MisterMiyagi: Świetny plan. XD wystarczy ukraść parę miliardów żeby wyborca miał gdzieś każde kolejne mniejsze złodziejstwo.

Przecież to podciągnęli pod szkolenia, bo wiedzieli, że tacy jak ty będą się czepiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ArtBrut: Ja poproszę asystę wojskową w drodze
: A słyszałeś o nalocie rocznym pilotów myśliwców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet nie czytaj bo spadniesz z krzesła.


@gawronfly: Samolot rządowy też robi naloty? Anyway, nie o to chodzi. Naród jest gnębiony 20% inflacją, miasta gaszą światła bo nie mają na prąd, dzieciaki w szkołach siedzą w kurtkach bo nie ma opału. A tu nagle festyn i przepych. To tak jakby milioner podszedł do bezdomnego i
@PiccoloGrande: Piloci myśliwców muszą wylatać określoną liczbę godzin w roku. Inaczej tracą umiejętności, zupełnie jak pianiści, gitarzyści, spawacze. Dodatkowo nie wiem czy zauważyłeś ale przy granicy nato toczy się wojna. Jednocześnie nad Polskim niebem wisi kilka samolotów. Spalają tony paliwa, a ktoś robi gównoburzę o to że podlecieli do samolotu żeby trochę pijaru zrobić. Ja już nie wiem gdzie się zaczyna troling.