Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: nic do niego nie mam - szanuję strategię jaką miał na program, szanuję też zasady jakie wyznaje.
Na jego miejscu też nie byłbym zachwycony gdyby Cipołaj flirtował z Ążelą.
Nie byłem jego fanem ale nic do niego nie mam. Trudno ocenić go bo przez cały sezon niczym trudnym nie musiał się wykazać.
A Ty jak go widzisz?
@kipman1: szczerze nie znoszę typa. I to nie z powodu jego „pseudo zasad” a wręcz przeciwnie. Gdyby je miał i się ich trzymał to bym mu kibicowała, ale on nimi epatował na potrzeby programu będąc jednocześnie hipokrytom.

….„Nie wtrącaj się w moją relację…. Ale ja się wtrącę w każdą inną, żeby udowodnić, że moja jest „amazing”

Przekoloryzowany typ, apodyktyczny szowinista jak dla mnie.
@Rosalinea: trochę w tym prawdy jest - ja właśnie traktuję to jako jego strategię na program - ta strategia wymaga bycia hipokrytą. Tak jak napisałem, nie byłem jego fanem, ale respektuję fakt że miał taką taktykę. Dla mnie w jego parzę Ążela wydawała się dużo bardziej dwulicowa, ale to już nie ma znaczenia - odpadli i nie były to czołowe postacie tego sezonu. Po prostu byli w tej edycji, a za
@kipman1: Ja bez sentymentu do Ązeli… obojętna jak dla mnie. Nie jest głupia, ale też nie porywa osobowością.
Mnie zraziła „łatwością” ale nie odbiera jej to, w moich oczach intelektu.Brakuje mi wyłącznie szacunku do siebie samej i stanowczości. Taka typowa kandydatka na biały doping. Niby z charakterem, a jednak uległa #!$%@?….. na białą damę w sam raz !!!!