Wpis z mikrobloga

Ech za nasze pieniądze lecą rządowym samolotem, jescze osłaniani przez wojsko bo muszą sobie zagrać trzy mecze xD


@ekjrwhrkjew: Dokladnie tak xDDDD

Z 240mln PLN przychodów 8mln stanowiła dotacja Ministra Sportu i Turystyki, gdzie realizuje jeszzcze mnóstwo celów statutowych xDDD

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pzpn-ile-zarabia-od-sponsorow-z-praw-telewizyjnych-od-uefa-i-fifa-przychody-i-zysk-w-2018roku

Typowy wykopek jest typowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kurczakos1 Ty mordo ale ja wiem, ile PZPN zarabia, teraz znajdź mi informacje ile z tych 240 milionów wydali na wypożyczenie samolotu rządowego, i eskorty F-16? I mogłeś już dać dane aktualne a nie z 2018
Jaka różnica w koszcie czarteru czy rządowego? W ogóle wiadomo kto partycypuje w kosztach? Widział ktoś już coś? @ekjrwhrkjew

IMHO w tych czasach to idealne rozwiązanie, gdzie samemu decydujesz o przebiegu lotu.
@kurczakos1 No ale jeżeli nie zapłacili za wynajem samolotu rządowego, to mogę sobie napisać, że latają za nasze pieniądze i będzie to prawda ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak myślisz da się wgl tak normalnie wynająć samolot rządowy? No raczej chociażby że względów bezpieczeństwa, nie.
@ekjrwhrkjew Dlaczego jedna z organizacji charytatywnych miała latami przywilej tak dużego czasu antenowego i tak wielkiego nakładu służb bezpieczeństwa przy organizacji swojego partykularnego wydarzenia? W ten sposób można się do wszystkiego #!$%@?ć, ale dawać #!$%@?, że reprezentant Twojego kraju w bezpieczny sposób dociera do miejsca reprezentowania narodu, w czymkolwiek by to nie było jest już ciekawe..