Wpis z mikrobloga

Dzień dobry
Dzisiaj nie będzie moja kreacja ale recenzja zestawu 76208
Z okazji premiery nowego God of War (w którego nie zagrałem #pcmasterrace ale oglądałem u kolegi) fajnie było sobie kupić zestaw żeby poczuć tę nutkę nordyckich klimatów. Filmu nie oglądałem i nie wiem czy obejrzę po prostu chodzi o suchy zestaw
Recenzja nie będzie taka jak moja poprzednia bo nie mam aż tyle gniewu do wylania.
Będzie to podzielone na kilka sekcji żeby poukładać.
Na początek
Wygląd
zestaw po złożeniu jest całkiem spoko
Kozły są okropnie zrobione
Mają ryje już fabrycznie naniesione które są beznadziejne (lepiej moim zdaniem by było zostawić po prostu czyste części)
Największe zastrzeżenie to to że wykorzystane są technologie których sam bym użył a to bardzo źle
Leniwe burty zrobione z kilku klocków które są duże i realnie dla kogoś kto by chciał wykorzystać z nich części nie mają większego zastosowania ale o tym później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma ten klimat drakkarów co jest zajebiste
Nie ma masztu ale jak ktoś ma zapasowy to może po prostu wstawić XD
Cena
Gorąco polecam ponieważ na Smyku jest za 184zł i jak za taki zestaw to nie jest wygórowana cena (Na oficjalnym sklepie lego 269 XD)
Ilośc części
Cena nie oddaje ale w dobrym znaczeniu
W środku jest całkiem sporo różnorodnych części (nie tak jak na burtach jak wspomniałem)
Jakby się chciało rozbudować zestaw dla własnych kreacji to jest to super model
Zależy oczywiście jakich części się szuka może zrobię kiedyś wpis z zestawami które najlepiej kupić dla jakich części
Jakość budowli
Ta jest całkiem dobra
Jest stabilna
Są małe szanse że coś odpadnie
Tylko ogon ma wadę bo twórcy chcieli zrobić iluzję połączonych dwustronnie klocków ale wyszła dość spora szpara
Fajnie się otwiera dach oraz ma zastosowanie w zabawie bo jest dużo miejsca
Można wstawić dodatkowych wojowników nawet jakby się chciało można przebudować tak żeby pasowały wiosła oraz siedzonka nawet można poniesć się fantazji i wstawić jakąś balistę z przodu (może przebuduję i się pobawię z możliwościami zestawu)
I to chyba na tyle
Oceniam tak 7.5/10
Więcej jest plusów a minusy są jedynie technologiczne
Gorąco polecam nie wiem ile cena się jeszcze utrzyma ale dla fanów tych klimatów i może żeby wzbogacić sobie wrażenia z gry to proszę bardzo
Jeśli dotarłeś/aś do końca to zapraszam na mój tag #legobego na który co jakiś czas wstawiam swoje kreacje.
Do następnego *machający papaj*
Po więcej szczegółów zapraszam do sekcji komentarzy ʕʔ
#lego #gry
  • 8
@FightingCookie: Tak ten statek jest lepszy tylko jeśli ktoś szuka tak jak ja zestawu żeby go w przyszłości rozbudować na inne to ten zestaw jest idealny
A na prezent wiadomo tylko jeśli się chce poczuć cząstkę tego klimatu to to wystarczy