Wpis z mikrobloga

Kwiatki, drzewka, ekologia..obrońcy kobiet, obrońcy mniejszości i durnej nowomowy.
Ale jęśli chodzi o mistrzostwa w katarze.. to nic... pare setek osób zgineło. Wszystkie prawa ludzkie pogwałcone. Korupcja! Miliardy brudnych dolarów wydane tylko po to żeby zachód mógł się bawić...Prawie jak w Rzymie.. niewolnicy #!$%@?ą a zachód( elita ) się bawi.
I co na to radio obronców? Luzik...Pilka ważna a nie tam ludzie, którzy nie są medialni.
#radio357
  • 12
@Dyfjatko: Przyznam, że dziwi mnie, że 357 i Nowy Świat nie namawiają do bojkotu. Jak ktoś powie "pani psycholog" zamiast "psycholożka" to larum grają panie dobrodzieju, kosy na sztorc i pukamy do bram ale jak poszedł największy chyba wałek w światowym sporcie i Mundial jest rozgrywany w kraju nie przystającym do standardów po prostu ludzkich, kraju w którym prawa kobiet i mniejszości wszyscy mają głęboko w d..., to "ej spoko tam.
@archive: Słucham radia codziennie i jedne co usłyszałem to klimka, który powiedział w skrócie.. że katar zły ale ms to kazdy piłkarz chce jechać no i w sumie ich rozumie XD. No ja tego nie rozumiem. Zarabiasz miliony euro jako piłkarz i jeszcze jedziesz na takie gówno sobie pograć bo ważne! u Kuby za dużo nie było. Jeden gość na ten temat mówił. No i ta babka co będzie za katarem
@Dyfjatko: @DocentMarzanek: podejrzewam, że 357, gdzie sport jest często obecny i jako radio "otwarte dla każdego", raczej nie będzie chciał bojkotować największe wydarzenie sportowe (czy to nam się podoba, czy nie)
nowy świat mnie bardzo dziwi, bo jako bardzo lewicujące, elitarne radio, z otwartą agendą polityczną i stawiające na bardziej wymagającego słuchacza ma temat na widelcu i im bojkot mundialu pewnie wyszedłby na duży plus:
- darmowa reklama jako pierwsze
gdzie sport jest często obecny i jako radio "otwarte dla każdego", raczej nie będzie chciał bojkotować największe wydarzenie sportowe


@arwok: No to tym bardziej powinni skoro sport dla nich taki ważny. RNŚ nie jest otwarte dla każdego? rozumiem, że chodzi o poglądy? W radio 357 też jest praktycznie jednostronna narracja. Oprócz Kuby. tam akurat pełna profeska:)
@Dyfjatko: bardziej mi chodziło, że 357, mimo że jest przechylone bardziej w lewo, jest bardziej znośniejsza do słuchania w paśmie niewieczornym niż RNŚ, przy którym czujesz że jest skierowany do wielkomiejskiego, lewicowego wyborcy Platformy. Przy NŚ można się świetnie bawić, ale w każdej chwili możesz dostać porcję politykowania w stylu "hehe kaczor be", co jest bardzo męczące na dłuższą metę, jak nie jesteś jakimś twardym wyborcą PO
co do sportu i