Wpis z mikrobloga

@rtpnX: pięć dni na te dwa miasta to nie jest dużo, żeby nie powiedzieć mało, więc nie wiadomo czego nie zobaczysz, więc po prosto wpisz w google "[nazwa miasta] zabytki" lub "[nazwa miasta] atrakcje" i wybierz te najważniejsze.
  • Odpowiedz
@rtpnX: Właśnie patrzylem na Budapeszt przedwczoraj i moja uwage zwróciła "Budapest Card" która Ci daje wstęp do kilkunastu miejsc, głównie muzeów, ale też termy i centrum naukowe al'a Kopernik w Warszawie. Do tego komunikacja miejska w cenie i znizki do wielu innych atrakcji i kilku knajp. Mają fajną stronke gdzie wszystko jest opisane włącznie z listą tych atrakcji w formie pdf. Polecam sobie poszukać, ale w samym mieście nie byłem,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtpnX: ja z kolei odradzam new york cafe, drogo, tłumy, jedzenie średnie, choć oczywiście wnętrza super. Nie polecam też cukierni z tradycjami Gerbaud, bo ciastko za ponad 30pln a lepsze mają w sieci Számos Marzipan. Fajne zestawy obiadowe, z typowo węgierskich dań, mają w Regős Étterem, 2 lub 3 dania do wyboru z dziennego menu (uwaga: zestawy obowiązują do 15, kiedy knajpa zamyka się na przerwę do 18).
  • Odpowiedz