Wpis z mikrobloga

  • 349
W pewnym sklepie w Ostrowie pracuje taki sympatyczny Pan . Wysportowany brunet o piwnych oczach. Do tego śliczna twarzyczka. W mojej ocenie zdecydowanie 10/10 would talk to. Dziś postanowiłam, że zacznę robić pierwsze kroki w kierunku wyrwania tego mężczyzny. W domu zebrałam wszystkie drobniaki (1 i 2groszówki) i pojechałam na polowanie. Przy kasie wzięłam lizaka za 70gr i Adam (wiem, bo ma plakietkę z imieniem na bluzie) nabił lizaka na kasę i powiedział do zapłaty będzie 70 groszy. Wtedy na ladę wysypałam mu wcześniej policzone 67 xD groszy i patrzyłam jak liczy. Te piękne dłonie, i gracja, z jaką to robił... mogłabym tak na niego patrzeć godzinami. Kiedy już doliczył do końca powiedział brakuje trzech groszy, na co odpowiadałam stanowczo (to niemożliwe, liczyłam dokładnie) i Adam zaczyna liczyć jeszcze raz. A ja znowu napawałam się tym widokiem. Błogostan. Kiedy kończył liczyć i znów brakowało trzech groszy przyznałam mu rację i wręczyłam brakującą kwotę. Wymieniliśmy się serdecznym dziękuję i odeszłam od kasy. Na zewnątrz szybko wyciumkałam lizaka i udałam się na następny kurs. Myk szybko pod kasę, biorę lizaczek i tym razem kładę dokładnie odliczone 70 groszy. Adam uśmiecha się i liczy pieniądze. Me serce raduje się. Znowu serdeczne dziękuję, wychodzę na zewnątrz, ciumkam lizaka i kolejny kurs. Biorę lizaka i wysypuję pieniądze. I nastąpił ten magiczny moment, Adam w końcu powiedział coś więcej, niż wyklepane sklepowe formułki typu( zapakować to pani do torebki)? cyt.DŁUGO TAK ZAMIERZASZ MYŚLISZ ŻE NIE MAM CO ROBIĆ TYLKO LICZYĆ TE #!$%@? GROSZE W KÓŁKO JUŻ TRZECI RAZ! Wiedziałam, że warto było spróbować. Jutro będę w Ostrowie, więc znowu pójdę na zakupy, ale tym razem prezerwatywy. Bo coś czuję, że będą seksy ;)
  • 38
  • Odpowiedz
cyt.DŁUGO TAK ZAMIERZASZ MYŚLISZ ŻE NIE MAM CO ROBIĆ TYLKO LICZYĆ TE #!$%@? GROSZE W KÓŁKO JUŻ TRZECI RAZ!


@RdzaSpi: Czy Adam wie o istnieniu przecinków i znaków zapytania?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RdzaSpi: jakby odwrócić płcie to tak działają piwniczne wykopki.
Bądź piwniczakiem, nie umiesz wyrwać dupy, więc robisz gówno, które tylko laskę #!$%@?. Zwal winę na swoją paskudną mordę albo na wzrost < 180cm i zamiast na to, że jesteś #!$%@?. Zostań redpillersem.
  • Odpowiedz