Wpis z mikrobloga

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Ja tu nic nie robię na poważnie, przeważnie kręcę bekę z wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gopnik_BLINone robisz bekę, czyli się minusami nie przyjmujesz, ale wpis o minusach zrobiłeś, żeby pokazać, że robisz bekę? Dobrze rozumiem?
Druga sprawa: robisz bekę pod wpisami o wojnie i ktoś cię minusuje i się dziwisz? Masz 18 lat, że niepotrafisz zrozumieć, że niektórzy interesują innymi rzeczami nie ty?
@Gopnik_BLINone: Czyli trolujesz i śmieszkujesz udając (?) kretyna i powielając ruską propagande, a te cholerne wyk0pki śmią śmieć nazwać cię onucą?

To jak murzyn co ukradł rower i teraz krzyczy, że został aresztowany za kolor skóry.
Moim zdaniem kwalifikujesz się do dindu, a nie onucy. He dindu nothing! He a good boy!

A po drugie sam napisałeś, że jest wolność słowa i możesz pisać co chcesz, rozumiem, ze to nie tyczy
Nie wiem która narracja prorosyjska była prawdziwa ostatnimi czasy bo praktycznie się to nie zdarzało. Podejrzewam więc że byłeś słusznie wyzywany od onuc
@Gopnik_BLINone: No ale to daj przykład i się przekonamy. Bo prawie zawsze jak ktoś tak mówi to wcześniej gadał jakieś dyrdymały, no a ja przecież z gównopostu nie określę czy byłeś niesłusznie jechany czy nie. No chyba że to tylko bait to spoko.