Wpis z mikrobloga

ale bronisz go jak lew


@Jakovv: nie bronię, podchodzę do sprawy rozsądnie. Nie kieruję się emocjami.

a moja niechęc do niego wynika tylko i wyłącznie z tej akcji


A to błąd. W dodatku źle oceniasz tę akcję, co wyżej wskazałem.

No ale ja obserwuje profil grzegorza b.


A ja nie obserwuję. I Korwina też nie obserwuję. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W dodatku źle oceniasz tę akcję, co wyżej wskazałem.


@L3stko: nie oceniam źle, bo braun spamuje tą akcją przy każdym temacie z ukrainą. Ta akcja jest antyukraińska. I nie, nie pobija se tagu, bo wtedy pisałby to wszędzie.
  • Odpowiedz
nie chodzi o nadzwyczajne przywileje dla uchodźców Ukrainy?


@L3stko: nie.
Chodzi o robienie dobrze swojemu prymitywnemu elektoratowi. Wyborcy konfederacji to ksenofoby, rasiści i homofoby, więc trzeba uderzać w te nuty.
  • Odpowiedz
Pisowiec ekscytuje się prostackim zachowaniem wicemarszałek Małgorzaty Gosiewskiej (PiS). Żenujące.


@L3stko: Co dokładnie jest żenującego? To że mu się nie podoba zachowanie Gosiewskiej czy co? Przecież wyraźnie i to kiła razy napisał co dokładnie o tym myśli, widać że dla przeciętnie rozgarniętego konfederaty kilka razy to za mało xD
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: jego wpis jest dwuznaczny z większym akcentem na "oranie" Brauna. Nie wiem jakie procesy - hehe - myślowe zachodziły w jego głowie, że chamskie zachowanie Gosiewskiej uznał za "oranie". ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie zauważyłeś widocznie trzech pierwszych zdań.


@L3stko: A ty nie zauważyłeś najwidoczniej zdania podsumowujacego wypowiedź¯\_(ツ)_/¯
Edit
Oraz kolejnych wypowiedzi wyjaśniających, dla mniej rozgarniętych wykopków
  • Odpowiedz
należy stosować takie zachowanie, jakie stosują ruscy


@Jakovv: to czym się gościu różnisz od ruskich? xD już pół biedy, jak jakieś randomy z neta, czy zwykli obywatele tak robią. Posłowie to powinni być elitą tego kraju, a nie chamami spod monopolowego xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: nie no, oczywiście, ja jestem za tym, żeby był sąd dla miłośników federacji rosyjskiej w polsce, przed wyrzuceniem ich z katapulty przez granicę polsko-białoruską. Za kogo ty mnie masz, za Rosjanina?
  • Odpowiedz