Wpis z mikrobloga

Na podstawie ruchu w autobusach czyli ilości zapchania stwierdzam , że 80prpc miasta pracuje sobie 7-15 pon-pt (uwaga mam info potwierdzone że niektóre cwaniaczki sobie wywalczyły nawet 6.45-14.45!!!) (z czego jakieś 20proc 6-14) . To jest niesamowite zjawisko że człowiek wychodząc z pracy o 16 tej (czasem czuję się jak jakiś pitolony murzyn mając 9-17 a nawet 13-21) jedzie pustym autobusem bo już prawie wszyscy mają fajrant, jak nie przytłaczająca większość czyli te 80proc. I tu moje pytanie skąd tyle prac z tak fajnym systemem godzinowym? Dlaczego w ofertach pracy przez lata nie są one w ogóle dostępne??? Jak to możliwe że w pt jest dużo mniej ludzi niż w pozostałe dni robocze w autobusach, oraz przypadek z pondz gdzie było bardzo mało (po wolnym pt 11 listopada) Jak to jest??? Skąd ci ludzie biorą tak masowo tak fajna robotę w tak fajnych godzinach pracy i mają tyle wolnego??? (Ucinane pt i pondz jak widać masowo) Dlaczego nie ma ofert pracy do takich prac 1-zmianowych 7-15???? #praca #wygrywy #duzemiasto #zalesie #ekonomia #wykop
  • 10
  • Odpowiedz
@sols jak się całe życie rano wstawało to praca 6-14 to złoto
Od rana i tak się nic nie dzieje a po pracy jeszcze kawał dnia, ruch maly
.tym bardziej jak się do pracy ma 10 minut rowerem
  • Odpowiedz
@Norskee: miałem 2 takie prace niestety wszystko na zlecenie więc się kiedyś kończyło 1 była zdalna i było megafajnie wychodzisz po 14tej z domciu i cały dzień pozostały twój
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: jak można zapytać prawie wszystkie firmy mają wejścia na prywatne identyfikatory, kogo pytać? Nie zna się warunków tylko spekuluje się jak mogą one pracować ale widać że pracownicy o 15tej znikają
  • Odpowiedz
@sols: Na rozmowie kwalifikacyjnej idzie wszystko ugadać, niektóre firmy pozwalają na elastyczne godziny i spokojnie możesz sobie pracować od 6:45 czy 21:37
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sols: firmy produkcyjne i montażowe z pracą wielozmianową mają przecież sztywne godziny zmian, dlatego ty nie widzisz nikogo jadącego na 14 czy 22 do arbajtu.
Gro pracy męskiej to budowlanka, a tu w zależności od typu robota startuje zazwyczaj od 7 albo i nawet wczesniej. Pytanie ile sie dziennie w takiej #!$%@?, ale to inna para kaloszy.
Start 8-10 to domena branż biurowych.
  • Odpowiedz