Wpis z mikrobloga

Chronologia zdarzeń jest taka że na wykopie trole pojawiły się w pewnym określonym czasie. Po atakach pana doktora na pana doktora za ANW. Później to już poszlooo. Profesjonalizm ataków hejterskich jest widoczny gołym okiem. Nikt mi nie wmówi że ktoś z nudów za darmo tak wnikliwie śledzi działalność Napierały. Historie ścieżki naukowej, życiorys itd itp. Przedobrzyliscie sami wiecie kto. Jest też inna możliwość. Może Pan Doktor wam dwoje na zajęciach wpisał i teraz się mścicie. Ja wiem ile to nakładu pracy kosztuje.
Jestem ciekaw czy opłacacie mu patronaite żeby mieć całkowitą kontrolę. jednak nie... ja to wiem
#napierala
  • 18
@Jebwleb: Pootreeeek! Jak tam habilitacja? Chwedoruk dalej blokuje? Alkoholizm, to choroba - mozna ja leczyc! La rozumiesz mysje? Bartosiak? A tfu! Nigdy! Zaloze sie, ze nie potrafi jak doktOr spiewac po szwedzku! XD poza tym na bank nigdy nie byl w szFajcarii, a poznaje po tym, ze zlego slowa o tym paskudnyn kraju z jego nie slyszalem! Poza tym Polanka. A jak wiadomo, kazdy kocha kotki( ͡° ͜ʖ ͡
@Jebwleb: W którym konkretnym czasie pojawiły się trolle? Wymień ich z nicku. Podaj jakieś przykłady trollingu.

Napierała to patostreamer - śmiejemy się z niego tak samo jak inni śmieją się z Kononowicza czy Olszańskiego. Dostarcza nam codziennej rozrywki. Powstało już całe napierałowe uniwersum, które jest ciekawe i po prostu wciąga. Pogarda wobec najbardziej chamskiego i niedojrzałego psychicznie doktora w Polsce jest wręcz uzależniająca. Jeżeli tego nie rozumiesz, to znaczy że nie
@Jebwleb: Powiem więcej, jak już tak się zbieramy na wyznania. Ona mówi na niego Fafik, więc nie dość, że zyskałem, a na pewno rozwinąłem hobby polegające na śledzeniu patostreama, to jeszcze czuję się jakbyśmy przygarnęli jakieś zwierzaka. xD

A co się tyczy prześwietleń, masz starą zasadę. Nie będziesz miał większych trolli niż ex fani. Oni są loco. A my jeszcze utrzymywaliśmy/utrzymujemy Fafika. xD