Wpis z mikrobloga

@Mitr13 po latach człowiek się zastanawia co oni mieli ważnego do zrobienia, że zawsze byli spóźnieni i jeszcze kazali uczniom prowadzić rozgrzewkę bo muszą coś załatwić. Jedyna sensowną odpowiedź to walenie wódy w kanciapie. Może też tak zacznę w pracy robić, będę przychodził spóźniony a po przyjściu powiem komuś, żeby zrobił moja robotę bo muszę coś załatwić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mitr13: @jutokintumi: @Mitr13: jest jeszcze podejście, żeby na przykład przez dwa lata przekazac pewien zasób ćwiczeń, a potem je utrwalać np. rozgrzewką na ocenę. Nie każdemu się przyda, ale zazwyczaj costam w głowie zostanie i jak ktoś będzie po szkole chciał jakiś sport amatorsko uprawiać to może tego użyje. A może nie.
@Mitr13: to wy mieliście rozgrzewkę? Nasz to czasem tylko wystawiał z kanciapy rękę z piłką, którą upuszczał i nawet nie wychodził. Jak już zapragnął się przewietrzyć (albo skończył mu się alkohol) to gadał przez telefon 40 minut.
@jutokintumi: ja tam miałem w miarę normalnych wfistow tylko jeden chodzil w śliskim dresie z Nokia 3510 jak taki dresiarz a gość był 40+ xD miałem nawet doczynienia z trzema babkami i była tragedia bo one nie ogarniały ni #!$%@? nic xD