Wpis z mikrobloga

Panowie pytanko, jakie są sposoby spożywania grzybów, tak żeby nie czuć ich smaku? Pytam dlatego, że nienawidzę smaku grzybów, za to efekty uwielbiam. Nie wiem może wystarczy je skruszyć i wsadzić do kapsułek? Macie jakieś ciekawe sposoby? Do tej pory jadłem je w jajecznicy, ale to aż rzygać mi się chce na samą myśl.
#psylocybina
#narkotykizawszespoko
  • 12
@rodriqez: @mindrape: Dzięki Panowie, do tej pory widząc "herbatkę z grzybów" wyobrażałem sobie, że pije się po prostu wywar z grzybów i rzygi już do gardła podchodziły. Weźcie jeszcze mi powiedzcie czy np. wrzątek nie zabije psylocybiny? Jakiej temperatury mam użyć?
wrzątek nie zabije psylocybiny? Jakiej temperatury mam użyć?


@lukiboss: Nic jej nie będzie. Kiedyś wyszukałem temperatury przy których rozkłada się psylocybina i psylocyna i były o wiele wyższe niż 100 st. C (chyba sporo powyżej 200, ale tak dokładnie nie pamiętam). Zresztą w dawnych czasach robiłem wiele razy wywary z łysiczek i gotowałem je po 30-40 min i były to zawsze potężne tripy.

Ogólnie to raczej większym zagrożeniem dla grzybów jest
@lukiboss możesz je drobno posiekać i zalać w miarę letnią rozpuszczoną czekoladą, przemieszać żeby grzyby w tabliczkach/sztabkach nie były na samym dole, tylko równomiernie rozprowadzone i zrobić sobie tym sposób party batoniki. ofc polecam wcześniej wrzucić stuff na wagę żeby nie było niespodzianki że nie klepie/jest za mocno
@lukiboss: Ja ogromnie polecam lemon tek. Nie tylko maskuje smak i ew. mdłości/trudnostrawność, ale rzekomo też przyspiesza wejście, bo wstępną obróbkę enzymatyczną outsourcujesz cytrynce i brzuszek ma mniej roboty. Dokładne instrukcje znajdziesz w sieci, ale w dużym uproszczeniu posiekaj/zmiel grzybory i zalej je świeżo wyciśniętym sokiem z cytryny (ja dawałem jakoś 2-3 owoce na ok 3g suszu grzybów). Możesz z tego zrobić "shot" albo sobie lemoniadkę zrobić, dodając nieco wody.