Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy, szukam jakiejś fajnej giereczki na PC na jesienne wieczory.
Lubię gry z fajną historią, nieprzesadnie trudne (From Software - bye bye!). Gatunek - właściwie dowolny, choć pewnie coś akcji/RPG. Mogą być stare tytuły, nowe, bez różnicy.
Niech to będzie coś z kategorii "WOW!", jakieś mocne doznanie. Nie piszę w co grałem, bo jest tego sporo, najwyżej odniosę się w odpowiedzi na wasze wpisy.

#gry
  • 28
@bysiiu: ja przy Jedi Fallen Order, który jest 10x prostszy niż cokolwiek od FromSoftware przeklinałem na normalnym poziomie trudności i nie mogłem pokonać finałowego bossa (więc obniżyłem poziom trudności na najniższy, żeby mieć to za sobą).
@Wixu: Disco jest NIESAMOWITĄ GRĄ. Jedną z najbardziej wyjąkowych w jakie grałem. Ale to nie jest rozrywka. To jest głębokie przeżycie psychologiczno-filozoficzne.

Nie ma tam akcji.

Grałeś w Prey(2017)?

Każdemu polecam od kiedy zagrałem. Perfekcyjnie zbudowana gra, od pierwszej do ostatniej sceny.
@graf_zero: wiem, że Disco to jest sztos i przyznam - lubię takie nieoczywiste tytuły. Właśnie instaluję, trzeba się za to porządnie zabrać. W Prey nie grałem, ale słyszałem, że to bardzo oryginalny, ciekawy FPS.
@Wixu: Jak nie grałeś to mass effecty, 3 części, w sam raz na długie wieczory. Ewentualnie jak lubisz starsze gry to Baldurs gate. Wyszła jakiś czas temu(kilka lat) odświeżona wersja. Szczerze polecam. Ale ja gram w grę tylko jak mnie wciągnie historia, bo jestem totalnym nerdem ( ͡° ͜ʖ ͡°)