Wpis z mikrobloga

Jak to jest z kompatybilnością wsteczną z PS4? A raczej z zasejwowanymi postępami. Mam sobie np takie Red Dead na PS4
nie mając PS Plusa save jest przechowywany lokalnie, a nie w chmurze. Czyli na PS5 startuję od początku gry?
#playstation #ps4 #ps5
  • 7
@haxxx: save'y gier z PS4 na PS5 można bodajże trzymać na pendrive, ale czy da się tak przenieść pomiędzy systemami, to nie wiem. Skoro już inwestujesz w PS5, to ja dla świętego spokoju bym kupił na miesiąc plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Beeercik: Jak to fajnie, że wprowadzasz w błąd opa wypowiadając się na temat, o którym nie masz pojęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@haxxx: Da się save przenieść pomiędzy PS4 a PS5. Możesz je przenieść przy pierwszej konfiguracji PS5 łącząc ją z PS4, albo na PS4 zrzucić je na pendrive, podpiąć go do PS5 i zgrać na konsolę. Sam tak zrobiłem, zacząłem grać w jedną grę na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak to fajnie, że wprowadzasz w błąd opa wypowiadając się na temat, o którym nie masz pojęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nostalgiwolf: Fakt pomyliłem się, problem z przenoszeniem sejwów z konkretnej gry dotyczy gier na PS5 oraz przy transferze PS5 -> PS4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Beeercik: Save z gry PS5 też da się przenieść. No ale z transferem pomiędzy grą PS4 a PS5 niestety faktycznie jest problem. Podejrzewam, że pewnie celowo jest tak ostra separacja, żeby exploity z PS4 nie działy na PS5, no ale kto tam wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)