Wpis z mikrobloga

@MecenasMarcinNajman: to, że Kosno jest zaburzony i to poważnie to fakt i tu nie trzeba być lekarzem żeby to zauważyć, natomiast wcale się nie zdziwię jak Olgierdano zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za jakieś pomówienia czy pobicie bo się jawnie z tego na lajtach wysprzegla, a jak pomówienia czy pobicie to badania będą tyle, że nie jakieś przymusowe w Choroszczy obserwacje tylko "2 minutowe" w sądzie przez biegłych psychiatrów, żeby tylko sprawdzić
@Ivan_Sekal: ale wiesz, że żeby uznać coś z internetu za dowód, to trzeba mieć poświadczenie notarialne? Nie wydaje mi się, żeby k0sno było na to stać xD
Niby tak, chociaż i tak najśmieszniejsi z wypominania braku prawda Łukaszano są przegrywy pokroju farary, który z domu nawet nie wyjdzie, a co dopiero przy swojej tuszy - na rower wsiądzie xD
@Sputnik_Bombaski: i dlatego dostał wyrok nakazowy bo był podejrzany o coś ale bez dowodów policja to umorzyła tyle że później się do tego przyznawał. Także opcje są 3 albo Łukasz prdolil farmazony i nikt nic nie umorzył więc jest kłamcą albo nie trzeba mieć takiego poswiadczenia albo Sradek mu dał na to kasę bo mają wspólnego wroga. Sradek moim zdaniem to nawet kasę by dał żeby Kosno mu zakładał sprawy cywilne
Pobierz IvanSekal - @SputnikBombaski: i dlatego dostał wyrok nakazowy bo był podejrzany o coś...
źródło: comment_1668595272rlbygQXl8O3sP5lEnAKeI5.jpg
@Sputnik_Bombaski: ale przecież monitoring to został uzyskany już po kilku godzinach a Olgierdano już po tym mówił, że sprawa została umorzona, przecież Kosno wrzucał nawet filmy i pisał, że policja to dostała a później Olgierdano mówił, że umorzyli. Też myślę, że opcja, że Sradek mu dał kasę, dlatego śmieszy mnie gdy Olgierd pisze, że Kosno mu nie założy żadnej sprawy cywilnej bo go na to nie stać, jego może nie ale
@Sputnik_Bombaski: Łukasz napewno będzie apelował bo od lat (albo od zawsze) gdy apeluje strona oskarżona to sąd 2 instancji nie może dać większego wyroku niż poprzedni tylko mniejszy lub podtrzymać pierwszy, natomiast gdy odwoła się druga strona np. prokurator to wtedy analogicznie może dać taki sam lub zmienić na wyższy. Także będzie apelacja pewnie z obu stron ale raczej tu się nic nie zmieni.
@Ivan_Sekal: kwestia wygląda tak, że zapewne Łukasz olał pierwszy termin i pójdzie na apelację. Łukasz ma prawnika, a ekolog nie. I pewnie skończy się na umorzeniu, czy coś w ten deseń. W sumie bawią mnie wojenki z tym błaznem k0sno, bo nikt poważny w Białymstoku tego ułoma nie dotyka. Bo po co?
@Sputnik_Bombaski: jaki pierwszy termin?? Przecież tam nie było sprawy jako takiej. Wyrok nakazowy czyli po prostu zapadł wyrok bez wezwania stron bo wina nie budziła wątpliwości. Masz wyżej screena wstawiłem. Nie było żadnych stron tylko sedzia co wydal wyrok i protokolant co zapisał. Na takie coś nawet wezwania nie dostajesz. Dlatego Kosno złożył o sprawę a o wyroku dowiedział się dopiero jak przysłali odpis po kilku tygodniach od zapadnięcia wyroku. Olo