Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Jak ja nie mogę z tych nowych, feministycznych woke Avengersów...

Nie dlatego, że to kobiety. Tylko dlatego, że woke twórcy-aktywiści myślą, że wystarczy wstawić kobietę albo czarnego i już nie trzeba więcej się starać z filmem czy serialem.

Taki np. Iron Man - swego czasu aktora dobrano perfekcyjnie, postać napisano perfekcyjnie. Nawet jego zbroja była zaprojektowana wizualnie tak, że budziła respekt.

A ta następczyni Iron Mana?
Wygląda jak Kerfuś na sterydach prosto z serialu dla nastolatek.

Change my mind...

#marvel #kino #rozrywka
Pobierz Mr--A-Veed - Jak ja nie mogę z tych nowych, feministycznych woke Avengersów...

Nie d...
źródło: comment_1668583173XiN4bygO0it5jHKh81XLr3.jpg
  • 14
@Mr--A-Veed: no ja zakładam że tam u nich mają księgowych co ogarniają słupki w excelu i chcąc nie chcąc po przeliczeniu wyszło że na zebraniu było powiedziane "teraz to lecimy w ilość, nie jakość, przecież oni i tak to kupują"
@Soothsayer: @Netrunner_:

Ostatnia wizerunkowa wpadka Pierścieni Władzy od Amazonu (po której są plotki, że będą nawet serial kasować lub robić reboot) czy Wiedźmina (gdzie nawet główny aktor nie wytrzymał i odszedł) pokazują coś innego.

Powszechna jest krytyka takich tworów jak She-Hulk (który był po prostu słaby i cringe'owy).

Marvel jedzie jeszcze na popularności, którą zbudowały im pierwsze, dobrze zrealizowane fazy MCU + nieliczne dobre produkcje późniejsze, jak np. "Loki". Ale
@Mr--A-Veed: ja uważam że disneyowi nie zaszkodzi niski poziom tych produkcji bo to nie wpływa na wynik finansowy w tym uniwersum, a zaszkodzić może paradoksalnie przesyt i natężenie ilości tego co wychodzi od nich. Jakoś stworzyli sobie taki model franczyzy gdzie te produkcje łączą wspólne wątki, postacie, miejsca itd przez co stworzyli w fanbase poczucie że coś tracą nie oglądając tego filmu/serialu. To fajnie działało jak był 1 góra dwa filmy
@Mr--A-Veed: Wiedźmina (gdzie nawet główny aktor nie wytrzymał i odszedł) pokazują coś innego.

On gdzieś mówił, że to przez niski poziom albo wciskanie woke culture w serial? Bo nie spotkałem się z takim jego twierdzeniem a na wykopie każdy to powtarza jak pewnik xD to już bardziej prawdopodobne jest, że odbębnił 3 sezony i już po prostu nie chce dalej tego ciągnąć ¯\_(ツ)_/¯

@edit

Okej, widzę że nie mógł dogadać się
@zadrawoku: ale wiesz że głównym zarzutem nie jest jak wy to nazywacie "lewackość" tylko bzdurny scenariusz, nieposzanowanie materiału źródłowego, kiepski casting i ogólnie traktowanie widza jak idioty?
@Netrunner_: przecież ten wątek się rozpoczął od krytyki przez OPa wciskania woke culture xD i wiele takiej krytyki na wykopie można było przeczytać w stosunko do Wiedźmina, tzn. lewadzki netflix zepsuje Wiedźmina dlatego, że jest lewadzki.
@zadrawoku: raczej jest to skutek a nie przyczyna. Z jakiegoś powodu wielu ludziom coś nie podeszło w wiedźminie, coś sie im tam nie klei, a że nie mają warsztatu kinematograficznego i nie potrafią nazwać rzeczy po imieniu to powtarzają bezmyślnie po wykopkach takie hasła
@Netrunner_: No to jest dokładnie to, co napisałem.

Woke aktywiści myślą, że można wydać byle guano, byle były w środku feministyczne hasła i czarni i to już wystarczy.

A spróbuj skrytykować serial za (jak to określiłeś): "bzdurny scenariusz, nieposzanowanie materiału źródłowego, kiepski casting i ogólnie traktowanie widza jak idioty", to zaraz zaczną cię wyzywać od rasisty, seksisty, faszysty itp.

I zawsze wszelka krytyka zostanie zdyskredytowana - jak w sumie