Wpis z mikrobloga

Po maratonie eksperckiego gadania nic tak mnie nie #!$%@? jak nasza kochana opozycja. Każdy poseł z ko, lewicy, 2050 mimo sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa państwa jedyne co robi to JEB&NIE Rządu, co uważam za brzydkie w takiej sytuacji, bo w takich historycznych przypadkach powinna być integracja ponad podziałami.
I pisze to jako ultralewak
#przemyslenia #polska #wojna #polityka
  • 40
@Eddenn: Ale za co jebia? Jak za ta druga reasumpcje to bardzo dobrze. Drugi raz tak PiS #!$%@? i już nie zasłania się ‚konsultacjami z prawnikami’ oraz ‚bledami proceduralnymi’ tylko z dupy przeprowadza jeszcze raz głosowanie bo im się nie udało. I to wszystko ucichło przez te rakiety który notabene spadły PiS-owi z nieba, a poza tym drugi raz tak odwalają to wszyscy maja to w dupie

#!$%@? #!$%@? nic się
PiS jest silny ich słabością.


@Lipek12s: Od dawna to powtarzam: PiS nie ma absolutnie nic, co by przyciągało wyborców. Nic, zero, null. To zwyczajnie opozycja jest tak zła, że ludzie wybierają PiS jako mniejsze zło. Przecież oni chcą znowu przegrać wybory, nie na darmo znowu na ich czele stoi Tusk, polityk od lat cieszący się największym elektoratem negatywnym w całym kraju.
@Lipek12s

@Eddenn: Opozycja w naszym kraju to jest dramat. PiS jest silny ich słabością.


No popatrz, już to gdzieś słyszałem. "Nie mam z kim przegrać", no kto to mógł powiedzieć z dziesięć lat temu?
@Eddenn

@Sahelantrop: Nie pisze żeby pisać, tylko słuchałem gadania posłanki ko, gawkowskiego i jakiegoś pretendenta na posła z ramienia 2050 i wszyscy jak jeden mąż musieli #!$%@? PiS, a co najlepsze posłanka ko #!$%@? PiS za emerytury, gdzie nawet gozdyra z Polsatu patrzyła się na nią jak na idiotkę


Szkoda że nie słuchałeś TVP info wczoraj jak mówili o tym ataku i oczywiście musieli przy okazji wbić szpilkę dla Tuska.
@Eddenn Tusk napisał kopiuj wklej o solidarności wszystkich parti(coś w tym stylu) a wiadomościach(albo programie po nich bo nie oglądałem a słuchałem tylko) zamiast przekazać info lub olać temat to już prowadzący zaczął że zobaczymy ile prawdy w tej solidarności, czy opozycja będzie umiała się zachować. Nawet w takiej chwili nie mogli sobie darować #!$%@? Tuska. To jest pisowska integracja ponad podziałami.
@Eddenn ale to standard, zarowno w rzadzie jak i w przypadku wielu managerow/dyrektorów. Sytuacja kryzysowa, to najpierw szukaja winnych, zamiast skupic się na rozwiązaniu problemów.
JEB&NIE Rządu, co uważam za brzydkie w takiej sytuacji, bo w takich historycznych przypadkach powinna być integracja ponad podziałami.


@Eddenn: nie, nie, nie. Ten rząd należy #!$%@?ć zawsze i wszędzie. Można się z nimi zgadzać co do obrony kraju, ale to nie znaczy, że mamy przestać ich #!$%@?ć za wszystko inne pisowcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jebe pijany to pisałem XD


@Eddenn: Trochę słabo wyszło, szczególnie że Tusk na twitterze pisał, że w tej chwili warto być zjednoczonym i kierował ten przekaz do wszystkich - a trudniej o mocniejszy głos na opozycji.
@Eddenn: wczoraj jak włączyłem tvp info przed przemówieniem Dudy i Morawieckiego to to samo sie działo po drugiej stronie.

Komentatorzy pierwsze co stwierdzili to, że "należy pamietać, że stan polskiej armii był opłakany w 2015 po rządach PO i na szczęście zostały poczynione inwestycje które przywróciły polskiej armii sprawność bojową" bla bla bla aż mi się niedobrze zrobiło.