Wpis z mikrobloga

To będzie dobry test na sprawdzenie jak bardzo Ukraińcy kłamią w swojej propagandzie.
Jak się okaże teraz, że to rakieta z ukraińskiej OPL, to jak dla mnie są zdyskredytowani i niegodni zaufania. No ale jak faktycznie wystrzelono ją z Rosji, to zyskają na wiarygodności, bo jako pierwsi zaczęli o tym mówić oficjalnie.

#ukraina #wojna
Pobierz Niss - To będzie dobry test na sprawdzenie jak bardzo Ukraińcy kłamią w swojej propag...
źródło: comment_1668556622dr7FDMMSYrb29JXWLBKZVv.jpg
  • 44
Nie chodzi o oskarżanie Ukrainy o celowy atak na Polskę, tylko o mówienie nieprawdy przez Zełeńskiego.
Zapewnił, że to pocisk wystrzelony z Rosji, a wiele na to wskazuje, że z Ukrainy. Oczywiście odpalony w celach obronnych, ale śmiertelny w skutkach dla naszych rodaków.
@Narcyz_ a ty głupku doszedłeś do wniosku że uważam że nikt winy Nie powinien ponieść?
Gdyby nie ruscy żadnych rakiet w naszej okolicy by nie było co nie znaczą że jeżeli rakieta należy do ukrincow I jebla u nas powinno oficjalnie się do tego odnieść, przeprosić i zadośćuczynić poszkodowanym, ale dalej wina leży przede wszystkim u ruskich.
@frems: przecież to napisałem ośle, gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to nie miałbyś problemu.

Problem pojawia się kiedy Zelenski zaprzecza i brnie w zwalanie na ruskich. Pisałem, że wina Ukraińców jest tu najmniejsza i oczekuję jedynie przyznania się, przeprosin i jakiejś rekompensaty dla rodzin. Więc o #!$%@? ci chodzi w ogóle?
@Narcyz_: mam to że zarzuciliście ukrainie że to ich wina, a to nie prawda. winna jest głównie r0sja, która ich atakuje a oni się bronią.
jeśli się okaże że to ich rakieta to powinny przeprosić i zadośćuczynić a potem z nawiązką to odebrać od ruskich.
kobieta jak zostanie zgwałcona bo się wyzywająca ubrała to też tego jest winna i powinna być ukarana jak w katarze?!