Wpis z mikrobloga

To będzie dobry test na sprawdzenie jak bardzo Ukraińcy kłamią w swojej propagandzie.
Jak się okaże teraz, że to rakieta z ukraińskiej OPL, to jak dla mnie są zdyskredytowani i niegodni zaufania. No ale jak faktycznie wystrzelono ją z Rosji, to zyskają na wiarygodności, bo jako pierwsi zaczęli o tym mówić oficjalnie.

#ukraina #wojna
Niss - To będzie dobry test na sprawdzenie jak bardzo Ukraińcy kłamią w swojej propag...

źródło: comment_1668556622dr7FDMMSYrb29JXWLBKZVv.jpg

Pobierz
  • 44
@TruskawkowaSzczepionka: Dlaczego ktoś logicznie myślący swoje podejrzenia miałby kierować w kierunku Ukrainy? Ruscy #!$%@?ą codziennie rakietami i się z tym nie kryją, a wam łatwiej przypuszczać że to Ukraina a nie Rosja xD Daj mi jeden argument oprócz jakiejś teorii spiskowej albo podejrzeń. Czy bardziej prawdopodobne jest to że ruska rakieta zabłądziła, w dniu gdy poleciało ich setki w ukraińskie miasta, czy Ukraińcy akurat teraz postanowili #!$%@?ć w Polską wioskę, swojego
Jak się okaże teraz, że to rakieta z ukraińskiej OPL, to jak dla mnie są zdyskredytowani i niegodni zaufania.


@Niss: Niby dlaczego? Nawet jak to byla OPL to mogą zwyczajnie nie wiedzieć że im "uciekła" podczas zwalczania kilkudziesięciu celów w ataku saturacyjnym.

@Narcyz_: Tak czy siak gdyby rosja nie walił w Ukrainę to ta nie musiałaby używać OPL tuż przy naszej granicy. 100% winy ruskich.

@TruskawkowaSzczepionka: @DrakkainenV: dwie
@Narcyz_: Chłopie, będziesz winił strażaka że ci mieszkanie zalał zamiast podpalacza co podpalił mieszkanie piętro wyżej?
Gdyby rakieta uciekła w czasie pokoju z poligonu to bym się z tobą zgodził ale jeśli doszło do wypadku w czasie obrony terenów przygranicznych to chyba oczywistym jest, że winny jest agresor czyli rosja.
@DrakkainenV: A co ci do łba strzeliło, że będę ciebie do czegoś przekonywał. jakiegoś trola albo bota co zniknie z
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: sory ale to jest argument na poziomie tego, że gdyby Ukraina się nie broniła to by nie było wojny. Jeśli rakieta jest wystrzelona przez Ukraińców to jest ich wina i tyle i nie wiem dlaczego tak trudno to przyznać. I pytam jeszcze raz, jak będzie to ukraińska to mamy udawać że nic się nie stało? Ja na Rosje sram, ale to nie znaczy, że mamy ich obwiniać za coś czego
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: wszystko wskazuje, że to ukrainska sprawa, splot wydarzeń(nic nie tracą a mogą zyskać) dostają totalnie w dupe, odcinają ropociąg , atak na członka nato, wystąpienie które próbuje nas wciągnąć w wojnę. w skrócie próbują wygrać wojnę na własnych zasadach i dostać większą pomoc,a nie iść na kompromisy na jakie zachód by chciał iść. szkoda tylko, tych rolników. tak czy siak i tak trzeba im pomóc bo ruski to wróg nadrzędny.