Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie są plusy i minusy tych lokalizacji? Która będzie lepszym wyborem dla rodziny z dziećmi? Może są jakieś inne opcje w podobnych cenach (11-13k/m na rynku pierwotnym)

#nieruchomosci #mieszkanie #warszawa

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6373455cf457b9087ffbfa35
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakie są plusy i minusy tych lokali...

źródło: comment_1668538487OvcYoon3txqUE9SOpnRqX6.jpg

Pobierz
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: 1 i 2 to chyba maja blisko do spalarni smieci, nie? Mieszkam w okolicy 3 i to najlepsze miejsce do mieszkania jakie mialem w zyciu, spokojnie, zielono, blisko lasu, duzo uslug, restauracji itp. Niestety duzy market daleko i za daleko do silowni, oraz jest to awaryjne podejscie z okecia, wiec kilkanascie dni w roku glosno. Jedyne minusy.
Spalani nie ma, ale przyznać, ze oczyszczacz powietrza niezbędny. Mieszkam nad samym wałem, jak Wisła przyniesie zimą smog z Otwocka i Józefowa to jest „gęsta atmosfera”. Poza tym mega miejscówka, sam się rozglądam za większym w tej samej okolicy.
@Zamaloczasunalogin: bardzo. Dzieciaki do żłobka i przedszkola publicznego z miejsca. Odkąd otworzyli most i tunel dolinka i siekierki mocno odciążone. Sklepy wszelakie blisko. Biegać mozna nad Wisła, saska kępa dla rozrywki. Pełno placów zabaw dla dzieciaków. Jedyny minus- ciezko z parkowaniem. Ale nie na poziomie Miasteczka Wilanow.
@x-ray Poza awaria w 2019, afera z rozwożeniem sciekow w 2020 i awaria kolektorow i spuszczaniem incydentow kalowych do Wisly to chyba nic ale to tylko te 3 rzeczy o ktorych wiem. Poza tym na Aluzyjnej jak zawiewalo szambem to okazywalo sie ze nie taka szczelna ta Czajka, czytanie kilka lat temu grup tego osiedla to nastroje gorsze niz na tagu przegryw.