Wpis z mikrobloga

Ehh, #!$%@? umysłowe objawia się również w strachu przed pisaniem wpisów w Internecie, na wykopie. Mam takie myśli: "jak zareagują ludzie? a co jeżeli mnie zwyzywają itp." No i tak przymierzam się do wrzucenia kilku długich wpisów z moimi przemyśleniami ale po prostu ten strach mnie blokuje. To samo w prawdziwym życiu. Nie raz miałem ochotę włączyć się do rozmowy jeszcze jak byłem na studiach ale myślę sobie: "ehh, a po #!$%@? ja mam się odzywać, kto chce słuchać takiego frajera". No i stoję jak ten debil i przysł#!$%@?ę się co inni mówią. Co za życie, ehh.
#przegryw ##!$%@? #dzienniczekmatthewv3
  • 5
@MatthewV3: przewidujesz prawidłowe odruchy, ludzie w konwersacjach między sobą głównie walczą o to kto ma racje, ale częściej poza argumentacjami do racji dochodzi ten kto jest po prostu głośniejszy we własnych słowach. Dlatego najlepszym zwycięstwem jest zwyczajnie nie walczyć, widzisz bezsens tego bo dostrzegasz złożoność tego działania, że nawet jakbyś zaczął to zostaniesz po prostu zakrzyczany. Jedyna opcja jest po prostu walczyć o swoje i próbować, jeśli bardzo tego chcesz. I