Wpis z mikrobloga

@Riczard: @Kalow: @wutanG: @mannoroth: Znasz może pojęcie fałszywej alternatywy? To błąd logiczny polegający na zakładaniu że dwie rzeczy się wzajemnie wykluczają.

Mogę dzisiaj albo zamówić pizze, albo oglądnąć serial. Albo pójdziesz na studia, albo będziesz rowy kopał. Albo w Zoo są słonie, albo na mojej ulicy jest remont.

Dlaczego o tym pisze w tym wątku?

To jakbym ja płakał, ze mi się w życiu nie udało bo zabory
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsGrN: się znasz, jak rybki z akwarium na fizyce, msze są codziennie. No ale może nie dotarł przekaz na diskordzie, rozumiem, pilnuj, coby kolana nie bolały za bardzo od klęczenia po murzynie, bo jak bolą kolana, to nic przyjemnego.
@Riczard: Można sobie wyśmiewać co się chce, ale żeby jeszcze nie używać do tego przekłamań to będzie git.

"Bycie grubym" to czasem wina człowieka, czasem geny, czasem choroba, więc jest tutaj manipulacja.
Zawalenie liceum - kto, gdzie, jak, o co tu chodzi? Ktoś stosuje taką retorykę, gdzie?
HIV i Kiła, no raczej nikt tych chorób specjalnie na siebie nie wynalazł, więc ich istnienie nie jest niczyją winą.
@EvilToy: za bycie grubym geny czy hormony to maksymalnie 2% grubasów- zła dieta i zero ruchu w 98%.
hiv, kiła, niechciana ciąża to efekt rozwiązłego stylu życia
zawalenie szkoły czy niechęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji to wina danej jednostki, bo każdy jest kowalem swojego losu a w Polsce masz darmowe studia czy nawet szkolenia w urzędach pracy.
Rasizm i kolonializm w krajach zachodnich to nie wina Polski czy Polaków.
@ItsGrN nie mam zamiaru Cię obrażać, chcę jedynie zadać dwa pytania:

Dlaczego, według Ciebie, tacy na przykład brytyjscy klękają przed meczem i czy jest to słuszne?

Czy człowiek może przejść na dietę z własnej nieprzymuszonej woli, a co za tym idzie jeśli tego nie robi, a warunki zdrowotne na to pozwalają, to czy jest to wybór tej jednostki czy może ktoś to tejże jednostce narzucił?

Mam nadzieję, że odpowiesz na te pytania,
Poczytajcie sobie kiedy była segregacja w USA.


@szybki_zuk: i co to ma ze mną wspólnego? Mam za to przepraszać? Wiele osób sądzi, że tak, bo jestem biały i uprzywilejowany xD. Nawet jeśli ojciec kogoś coś zrobił złego co mają w związku z tym jego dzieci?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Riczard: Ale przecież Polacy całe lata 90-te tak narzekali że są biedni bo PRL i zabory.


@Moisze: no narzekali. I o dziwo się z tego leczą... może szybko, może powoli - ale leczą.
@Nowystaryziel: od tych wysrywów już mi się tak słabo robi, że zareagowałem z automatu, bo jest wiecznie kilka tych samych standardowych bzdur. Spojrzałem jeszcze raz na ten wysryw i przyznaję siędo błędu. Przy czym to nadal wysryw. I chochoł.
@djtartini1: To, że "wiele" osób sądzi, że powinieneś przepraszać to prawacki chochoł.