Wpis z mikrobloga

Beb mówi dzień dobry!

Byłam chłopaka odwiedzić dzisiaj ( i zapłacić faktury ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), fajny jest na prawdę, miziasty taki ()

Faktury do wczoraj opłacone w sumie poszło już 2,7k (ale w sumie na trzy koty) tu zrzutka nie robię na niego osobnej już, za nim już kastracja, pobranie wycinka do histpatu, teraz tylko pobyt, antybiotyk i morfologia więc myślę, że jesteśmy na końcówce wydatków.

Beb cały czas szuka domu!

Dwie klatki łapki nastawione. Polujemy cały czas na Francę (niby Francesca ale od soboty się nie daje złapać to chyba franca jednak) i dzisiaj nastawiliśmy kolejną klatkę w drugim miejscu (Bura kotka, mama wyadoptowanej ślicznotki, karmicielka poinformowała że jest do pilnej kastracji aborcyjnej + jej dzieciak z letniego miotu z kocim katarem) <- jak zrobimy te dwie, będziemy mieć ogarnięte kolejne stanowisko wolnożyjących. Zrobię zbiórkę jak złapiemy.

Odebrałam też wczoraj pismo o umorzeniu postępowania w sprawie Bożenki wpis o Bożence 1
wpis o Bożence 2
wpis o Bożence 3
Oczywiście piszemy zażalenie ale (°°

#!$%@? mnie strzela i serio odechciewa się wszystkiego. Koleżanka „po fachu” wczoraj powiedziała że #!$%@? im 14/15 spraw. Na ostatniej zapytała sędziego jak my mamy pomagać zwierzętom jak wymiarowi sprawiedliwości jest bliżej do oprawców? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - Beb mówi dzień dobry! 

Byłam chłopaka odwiedzić dzisiaj ( i zapłacić faktu...
źródło: comment_1668499491FmXUaqSqcxfjDP2SAcbZc0.jpg
  • 23