Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motocross #enduro #ktm
Exc 300 17 rok, w motocyklu mam problem z ciągnącym sprzęgłem po wbicie biegu. Pompa sprzęgła jest firmy Magura. Od czego zacząć żeby nie wymienić wszystkiego jak leci? Dodam, że po rozgrzaniu problem się nasila, a na koszu nie ma ząbków. Ogólnie miałem trochę motocykli, ale jest to pierwszy z hydraulicznym sprzęgłem, więc pytanie do Was bo ktoś na pewno zna temat i będzie mógł nakierować.
  • 12
@Reynald u mnie był problem z cieknącym olejem z walka zdawczego. Szukając przyczyny wymieniłem praktycznie wszystko co się dało, zaczynając od klamki,. pompy, przewodu, wysprzęglika aż po sprzęgło.

Edit.
Jaki masz zalany olej?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wilq9911:Nie bardzo rozumiem co ma wyciek z simeringu(?) Walka zdawczego do sprzęgła?@Pitu33: sam z siebie by się zapowietrzyl? Wycieków brak
@jaceks653: spróbuję odpowietrzyć, regulacja na klamce nic nie daje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaceks653: @Wilq9911: @wocashenko: Mam jeszcze do Was pytanie bo zgłupiałem, mam pompę sprzęgła Magura i wydawało mi się, że idzie tam olej hydrauliczny, jednak na dekielku zbiorniczka jest napisane dot 4 lub 5.1 brake fluid. Co mam tam zalać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wilq9911: @jaceks653: Sorry, że znowu wołam, ale mam kolejne pytanie. Sprzęgło praktycznie już nie ciągnie, problemem były ząbki na koszu wewnętrznym.
Z kolei mam pytanie, czy można ustawić to sprzęgło aby brało przy prawie całkowitym odpuszczeniu klamki? Mi bierze centymetr od manetki i jest to trochę uciążliwe bo przy operowaniu jednym palcem reszta palców przeszkadza.