Wpis z mikrobloga

@NielegalneKretowisko: Nie wiem po co siedzisz na tagu Xbox i PS i narzekasz na gry, sprzęt i wszystko. Dla mnie to sensu nie ma, ale kto co lubi. Ja tutaj zostawiłem tylko informacje o premierze gry i ocenę średnią z różnych recenzji. Nikt Cię nie zmusza do grania ¯\_(ツ)_/¯ Ja tymczasem czekam jutro na premierę z rana i będę bardzo zadowolony z nowej innowacyjnej gierki, bo znudziły mi się non stop
To wciaz budzetowy indyk

@NielegalneKretowisko: Pomijając wojenki konsolowe i na chwilę traktując temat poważnie. Serio uważasz że to grze ujmuje?
Osobiście większość gier AAA jest dla mnie niegrywalna, że względu na wtórność względem innych gier. Zdarza mi się grać, ale to raczej w jakieś niesztampowe wyjątki, pokroju GTA, RDR czt Dark Souls. Jak patrzę na CoDy czy Ubilikei, to mi się rzygać chce.
W indyki za to gram sporo, bo zawsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keep_it_real: To ma do tego, ze gowniana gra (np. Persona 5) moze miec ocene 8.5 w internecie, co w ogole nie pokrywa sie z faktami i rzeczywistoscia. Zreszta wiekszosc ocen jest oplaconych, niezaleznie czy to film czy gra. System recenzji na swiecie zostal calkowicie skorumpowany.

@Zwanek: Problemem nie sa indyki, w ktore sam lubie grac tylko mylacy marketing microsoftu, ktory pokazuje te gry na trailerach jakby to byly gry triple