Wpis z mikrobloga

Czy perfumy po prawej stronie są oryginalne?
Po lewej kupowane na Notino, po prawej od pewnej osoby („sprowadzane z Francji”).
Na pierwszy rzut oka wizualnie się różnią, ale może jest to różnica ze względu na edt i edp.
Czy ktoś jest w stanie potwierdzić? Reszta zdjęć w komentarzu. #perfumy
mikelelee - Czy perfumy po prawej stronie są oryginalne?
Po lewej kupowane na Notino,...

źródło: comment_1668434568MdbmZwabnUusvDzuX96R4S.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikelelee: nie znam się na perfumach, ale nie sądzę, by nagle zmienili krój czcionki w logo firmy. I dotyczy to nie tylko "o, zmienił się proces na butelce", ale i naklejki na dnie. Raczej podróbka.
  • Odpowiedz
@uhu8:

nie znam się na perfumach, ale nie sądzę, by nagle zmienili krój czcionki w logo firmy.


Widać, że się nie znasz bo takie praktyki jak zmiana całej szaty są nagminne.

Nie wiem czy to podróbka czy nie, ale jak słyszę "sprowadzane z Dupolandi" albo "od koleżanki pracującej w sephorze" to zawsze w----a. Nawet jeżeli to oryginał, to mogę się założyć że przepłaciłeś. Btw przecież prawie wszystkie zapachy są produkowane/sprowadzane
  • Odpowiedz
@mikelelee: znalazłem na dysku zdjęcie 200ml EDP które miałem 2 lata temu. Z batcha wychodzi, że była to flacha o 2 miesiące młodsza od twojej, a czcionka na flakonie i naklejce jest taka jak na edt, a nie twoim edp. Do tego dziwny kolor flakonu. Jak dla mnie fejur.
  • Odpowiedz
I właśnie tak powstają mity powielane na grupach dotyczące tego, że Notino sprzedaje podróbki a perfumy „sprowadzone z Francji” czy tam z Niemiec od konsultantki bo ktoś tak powiedział - są o wiele lepsze i oryginalne oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz