Wpis z mikrobloga

@OscarGoldman: Można było jeszcze wszystko znieść do póki człowiekowi luźno wystarczało na jakie takie życie. Teraz będzie dopiero horror gdy się normalnie #!$%@? w robocie jak zwykle ale za to nie będzie Cię stać nawet odpocząć od tego wszystkiego w jkiś sposób.
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Nie bo nie wysiaduję czasu patrząc na zegar, ale wiem że musze osiągnąć kilka rzeczy w tej pracy (głównie dla doświadczenia) a potem zmieniam pracę wykorzystując to co zdobyłem w poprzedniej - kolejna praca ma już inne wyzwania i z reguły lepsze warunki

Kumpel w innej branży niż ja ma ten sam sposób działania - kupuje nowe narzędzia, robi nowe uprawnienia, ma nowych bardziej wymagających klientów - z roku
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Każdy tak ma. Ja mam ochotę pierdzielnąć to wszystko i móc skupić się na własnych przyjemnościach. Praca mimo dobrego zarobku jest dla mnie przeszkodzą. Robię w branży którą lubię ale chciałbym mieć możliwość decyzji co będę robił. Czasem mam ochotę to wszystko odpuścić i serio zająć się jakąś hodowlą jedwabników xD
  • Odpowiedz
20 się zbliża wielkimi krokami xd, a jeszcze podatki nie zliczone.


@OscarGoldman: przecież od tego są księgowi. Nic dziwnego że cię #!$%@? papierologia jak sam sobie wyliczasz podatek i ZUS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz