Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
Dzień dobry, jakoś czas temu obejrzałema La La land, jak nie lubię musicali, tak ten film został ze mną na dłużej, historia głównych bohaterów trafiła do mnie bardziej niż bym się spodziewał, co jakiś czas wspominam ostatnia sekwencje filmu. Jeśli ktoś nie widział, to polecam, nie jest to ani romansidlo ani ciężki dramat.
#film
plastron8 - Dzień dobry, jakoś czas temu obejrzałema La La land, jak nie lubię musica...

źródło: comment_1668402807Z8fjPOa1WLkLfjbI8bgc9k.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@plastron8: ogólnie film mnie dobijał tym, że nic się im nie ułożyło etc. i miałem ochotę go wyłączyć, ale ostatnia scena mistrzostwo. lubię takie sceny "a co gdyby" trochę jak film mr. nobody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przecież to musical xD

@IcyHot: no tak, ale było/jest mnóstwo głosów, że nawet jak nie lubisz musicali, to ten i tak ci się spodoba (patrz: OP), bo jest taki wyjątkowy. A to nieprawda, to musical jak wszystkie i jak cię wkurza śpiewanie w filmie, to tutaj będzie dokładnie tak samo.
  • Odpowiedz
Dzień dobry, jakoś czas temu obejrzałema La La land, jak nie lubię musicali, tak ten film został ze mną na dłużej, historia głównych bohaterów trafiła do mnie bardziej niż bym się spodziewał, co jakiś czas wspominam ostatnia sekwencje filmu. Jeśli ktoś nie widział, to polecam, nie jest to ani romansidlo ani ciężki dramat.


@plastron8: mega smutna konkluzja na koniec, że faceci rozpamiętują latami a baba jak tylko znajdzie nową gałąź to
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: nie do końca tak było, ale fakt, to ona znalazła sobie męża, a retrospekcja pokazywała jakby sprawy się potoczyły, gdyby to on zrezygnował ze swoich marzeń, bo gdyby historia miała się potoczyć inaczej, to właśnie tak by było
  • Odpowiedz
@plastron8: Z żoną mieliśmy taką jazdę na La La Land swego czasu, że na nasz pierwszy taniec na weselu wyuczyliśmy się układu do motywu muzycznego z filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz